programy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - UCZESTNICY. Kto występuje w jubileuszowej edycji show?

2024-03-08 11:30

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca do TV! Aż trudno w to uwierzyć, ale za nami aż dziewiętnaście edycji tego programu. Od 2014 roku widzowie mieli okazję zobaczyć kilkaset występów, w trakcie których gwiazdy wcielały się w najpopularniejszych wokalistów z polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej. Z okazji jubileuszowej, dwudziestej odsłony show, Polsat przygotował niespodziankę - w nowej edycji wystąpią byli uczestnicy programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Śmiało można powiedzieć, że program jest jednym z najpopularniejszych w polskiej telewizji. Nie dziwi więc fakt, że powstają kolejne jego odsłony. W wiosennej ramówce 2024 roku Polsat wyemituje dwudziestą, jubileuszową odsłonę show. Tym razem wystąpią w niej uczestnicy, których świetnie znamy z poprzednich edycji. Kto znalazł się w gronie uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20?

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - uczestnicy

Wśród konkursowej ósemki znajdą się gwiazdy, które w swoich edycjach zajęły najlepsze miejsce, czyli od pierwszego do czwartego (a było takich osób aż 76!). Pierwszą uczestniczką 20. jubileuszowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo została Katarzyna Skrzynecka. Aktorka zwyciężyła pierwszą edycję programu, a następnie od drugiej edycji zasiadała w jury i oceniała występy uczestników. Jej przygoda z programem zakończyła się z końcem 17. edycji, kiedy to została zwolniona z roli jurorki. Teraz powróci w roli uczestniczki. Na scenie do rywalizacji o nagrodę główną ponownie staną także: Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Ziółko, Stefano Terrazzino, Filip Lato i Kacper Kuszewski. 

Kto z nich okaże się najlepszy? Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” od 8 marca w piątek o godz. 20:00 w Polsacie.