Michał Wiśniewski / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: AKPA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kiedy oglądać w Polsacie? Prowadzący, uczestnicy, jury, nagroda

2022-09-02 8:52

Już po raz siedemnasty będziemy świadkami wokalno-tanecznego wyzwania wyjątkowej ósemki uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! W tym sezonie możemy liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych Artystów w nowych aranżacjach!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy nowe odcinki? Fani już nie mogą się doczekać kolejnej odsłony popularnego show, które podczas każdej edycji gromadzi przed ekranami telewizorów setki tysięcy widzów. W następnej edycji treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris” Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. Kto dokładnie wystąpi i wyśpiewa sobie zwycięstwo? Kiedy i gdzie oglądać program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda. 12 kroków do miłości - kryteria, jakie musieli spełnić kandydaci do programu

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kto wystąpi? [PROWADZĄCY, UCZESTNICY, JURY]

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują Kasia Wilk, Ewa Błachnio, Katarzyna Ucherska i Katarzyna Polewany oraz Michał Milowicz, Janusz Radek, Kuba Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Oprócz fenomenalnej ósemki Gwiazd w programie zobaczymy także Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji show! W 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników! Program poprowadzą oczywiście Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kiedy oglądać? Jaka nagroda?

Uczestnicy programu zawalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Siedemnasta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie emitowana od 2 września, w każdy piątek o 20:00 na Polsacie. Show można również oglądać w internecie na platformie stacji, a większość występów zostanie opublikowana na oficjalnym profilu YouTube.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?