Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kiedy oglądać w Polsacie? Prowadzący, uczestnicy, jury, nagroda

2022-09-02 8:52 Leon Pietrzak
Michał Wiśniewski / Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: AKPA

Już po raz siedemnasty będziemy świadkami wokalno-tanecznego wyzwania wyjątkowej ósemki uczestników programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! W tym sezonie możemy liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście największe hity, znanych i lubianych Artystów w nowych aranżacjach!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy nowe odcinki? Fani już nie mogą się doczekać kolejnej odsłony popularnego show, które podczas każdej edycji gromadzi przed ekranami telewizorów setki tysięcy widzów. W następnej edycji treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof „Kris” Adamski będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. Kto dokładnie wystąpi i wyśpiewa sobie zwycięstwo? Kiedy i gdzie oglądać program?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda. 12 kroków do miłości - kryteria, jakie musieli spełnić kandydaci do programu

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kto wystąpi? [PROWADZĄCY, UCZESTNICY, JURY]

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują Kasia Wilk, Ewa Błachnio, Katarzyna Ucherska i Katarzyna Polewany oraz Michał Milowicz, Janusz Radek, Kuba Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Oprócz fenomenalnej ósemki Gwiazd w programie zobaczymy także Roberta Janowskiego, zwycięzcę 15.edycji show! W 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników! Program poprowadzą oczywiście Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - kiedy oglądać? Jaka nagroda?

Uczestnicy programu zawalczą o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Siedemnasta edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie emitowana od 2 września, w każdy piątek o 20:00 na Polsacie. Show można również oglądać w internecie na platformie stacji, a większość występów zostanie opublikowana na oficjalnym profilu YouTube.

Sonda
Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE