Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY jesień 2021. Kto oceni uczestników w 15. edycji?

2021-09-24 8:29 Alicja Wójcik
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe

Chociaż pierwsza edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo ukazała się w 2014 roku, program do dziś ma ogromną liczbę fanów, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odcinków programu. Nic więc dziwnego, że Polsat decyduje się na wznawianie edycji TTBZ aż dwa razy do roku. Od premiery muzycznego show występy uczestników oceniało już łącznie 9 jurorów, jednak w edycji emitowanej jesienią 2021 roku za stołem jurorskim sporo się zmieni!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - JURY jesień 2021. Kto oceni uczestników w 15. edycji? W poprzedniej, 14. edycji programu nie było wielu zaskoczeń. Jurorami w programie byli Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Adam Strycharczuk oraz Kacper Kuszewski. Ku zaskoczeniu fanów programu pod koniec lipca Kuszewski poinformował na swoim Instagramie, że żegna się z programem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - JURY. Jaki skład?

Podczas 15. jubileuszowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo występy uczestników ocenią:

  • Katarzyna Skrzynecka
  • Małgorzata Walewska
  • Michał Wiśniewski
  • Gromee

Emisja nowych odcinków rozpocznie się od piątku, 10 września 2021 w godzinie 20:00 w Polsacie i na polsatgo.pl. Każdy kolejny odcinek co tydzień. 

Dom z papieru - w poszukiwaniu największego fana!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE