Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 FINAŁ. Co się wydarzy w ostatnim odcinku?

2018-11-17 21:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Już niebawem dowiemy się, kto został zwycięzcą jubileuszowej, 10 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jakie emocje czekają na nas podczas odcinka 17 listopada?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - 17.11.2018 to finał sezonu! Komu uda się powtórzyć sukces Filipa Lato z ostatniej edycji i zostać kolejnym zwycięzcą TTBZ? Finałowy odcinek programu z pewnością dostarczy nam niesamowitych emocji. W kogo wcielą się gwiazdy podczas ostatniego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11.2018 i kto okaże się najlepszy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - metamorfozy w finale 17.11

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11 - FINAŁ. Co się wydarzy?

To już dziś uczestnicy będą walczyć o wygraną i możliwość przekazania 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Kto dołączy do grona zwycięzców TTBZ? O ten tytuł będą walczyć Adriana Kalska, Marek Molak, Rafał Szatan i Mateusz Ziółko. Jak na razie największą liczbę punktów na koncie ma Rafał Szatan, ale różnica między nim a Mateuszem Ziółko nie jest duża. W finałowym odcinku uczestnicy wcielą się w postacie, które sami dla siebie wybrali! Z jednej strony jest to duże ułatwienie, ale z drugiej porażka w takim przypadku będzie z pewnością bardziej bolesna. Jak na razie wiadomo, że Rafał Szatan wcieli się w Michaela Boltona, a Marek Molak będzie Jamesem Hetfieldem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17.11 - FINAŁ. O której godzinie oglądać?

Ostatni odcinek 10 edycji TTBZ zostanie wyemitowany o stałej porze - 22:15. Powtórkę będzie można obejrzeć w niedzielę o godzinie 15:40.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE