Twoja twarz brzmi znajomo 12 - kiedy kolejna edycja programu?

2019-07-06 12:07
Twoja twarz brzmi znajomo
Autor: WBF Twoja twarz brzmi znajomo

Muzyczne show Twoja twarz brzmi znajomo to nadal jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, mimo że wiosną 2019 stacja wyemitowała już jego jedenastą edycję! Przez te kilka lat mieliśmy okazję poznać wiele wokalnych talentów, a niektóre występy na zawsze zapisały się na kartach historii polskiej rozrywki. Trudno więc spodziewać się, żeby stacja prędko zrezygnowała z tak udanego formatu.

Twoja twarz brzmi znajomo 12 - kiedy nowe odcinki muzycznego show Polsatu? Dzięki jedenastej edycji również kolejny raz mieliśmy okazję odkryć kilka talentów wokalnych. Jednym z nich okazała się m.in. Elżbieta Romanowska, która potrafiła wcielić się zarówno w Krzysztofa Cugowskiego, jak i w Katarzynę Nosowską!

Twoja twarz brzmi znajomo 12 - kiedy kolejna edycja?

Program zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku i od tego czasu mamy okazję oglądać go aż dwa razy w roku - w wiosennej i jesiennej ramówce. Przez Twoja twarz brzmi znajomo przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy wykonali setki metamorfoz. Show cieszy się jednak cały czas ogromną popularnością, dlatego możemy spodziewać się, że Polsat przedłuży go na kolejny sezon, który ukaże się jesienią 2019. Stacja najprawdopodobniej potwierdzi tę informację podczas finału 11 sezonu.

Taniec z Gwiazdami: te pary poznały się na parkiecie. Galeria

NAJNOWSZE