Turu. W pogoni za sławą – fabuła i data premiery roztańczonej animacji

2020-02-13 12:34 kw
Turu. W pogoni za sławą
Autor: materiał prasowy

Turu. W pogoni za sławą to roztańczona i rozśpiewana animacja o muzycznym talencie rodem z kurnika. Tętniąca latynoskimi rytmami, pełna zwierzaków opowieść o psotnej kwoce, która ze zwykłej kurki przemienia się w wielką gwiazdę estrady. Sympatyczna Turu. W pogoni za sławą to ekranizacja jednej z najulubieńszych książek dziecięcych Ameryki Południowej, którą na kinowe ekrany przenieśli producenci niezapomnianej i nagrodzonej Oscarem „Evity”. Być może nie znosi ona jajek – ale uwierzcie – ta koko jest naprawdę spoko i będziecie jej z dzióbka spijać!

Turu. W pogoni za sławą – fabuła i data premiery roztańczonej animacji. Turu. W pogoni za sławą to historia kurki Turu, która ze względu na to, że nie potrafi składać jajek, jest wyśmiewana przez cały kurnik. Dopiero jej nowa właścicielka odkrywa, że Turu jest obdarzona niezwykłym darem. Oprócz tego, że potrafi mówić ludzkim głosem, świetnie śpiewa. Czy mimo przeciwności losu kurka osiągnie sukces i będzie szczęśliwa?

Turu. W pogoni za sławą - fabuła

Przez swój śmieszny wygląd oraz fakt, że nie potrafi składać jajek, kurka Turu jest źródłem żartów dla całego kurnika. Wszystko zmienia się, kiedy Isabel – emerytowana nauczycielka muzyki zabiera kwoczkę na swoją farmę. Tam też dochodzi do niebywałego odkrycia. Okazuje się, że Turu posiada niezwykły talent. Nie tylko potrafi mówić ludzkim głosem, ale również wspaniale śpiewać. Isabel jednak – z obawy, że inni ludzie mogą chcieć wykorzystać kurkę do własnych celów – postanawia zatrzymać jej sekret w tajemnicy. Niestety pewnego dnia dochodzi do nieszczęśliwego wypadku. Kobieta spada z dachu i traci pamięć… Kiedy karetka zabiera ją do szpitala, Turu pozostaje sama i bez ochrony. Dzielna kwoczka nie załamuje się jednak i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć przyjaciółkę. W jej trakcie poznaje małego Mateo, syna właściciela cyrku. Wspólnie tworzą spektakl, który przynosi Turu wielki rozgłos. Mimo sławy i scenicznego sukcesu rozśpiewana kurka nie zamierza jednak zrezygnować z misji odnalezienia ukochanej Isabel.

Turu. W pogoni za sławą - kiedy premiera?

Turu. W pogoni za sławą trafi do kin już 13 marca!

NAJNOWSZE