Toy Story 4 - zwiastun zdradza nową postać! O czym będzie film?

2018-11-13 9:55
Toy Story 4
Autor: screen youtube.com/user/DisneyPixar screen youtube.com

Toy Story 4 doczekał się w końcu pierwszego zwiastuna, a dzięki niemu wiemy nieco więcej o fabule filmu! Co zdradził pierwszy trailer czwartej części animacji?

Toy Story 4 - zwiastun tego filmu to coś, na co fani czekali bardzo długo! Jak do tej pory fabuła czwartej części Toy Story opierała się głównie na spekulacjach. Teraz wiemy już w końcu trochę wiecej na temat tego, co czeka nas w kontynuacji franczyzy! Co zdradza zwiastun Toy Story 4, o czym będzie film i na kiedy zaplanowana jest premiera?

QUIZ: Rozpoznasz film Disneya po kadrze? Z każdym pytaniem jest trudniej!

Toy Story 4 - zwiastun zdradza szczegóły fabuły

Pierwszy trailer animacji trafił do sieci 12 listopada i błyskawicznie zyskał miliony wyświetleń. Na czwartą część Toy Story czekają bowiem nie tylko mali widzowie, ale też znacznie starsi, którzy byli dziećmi, gdy dwie pierwsze części filmu trafiły do kin. Z przecieków odnośnie do fabuły filmu wynikało, że film ma skupiać się na historii miłosnej Chudego i pastereczki Bou, z którą niestety musieliśmy pożegnać się w drugiej części. Okazuje się jednak, że sprawa będzie nieco bardziej skomplikowana. W zwiastunie widzimy bowiem nową postać - zabawkę z plastikowego widelca z doklejonymi oczami, zrobioną prawdopodobnie przez Bonnie, dziewczynkę, do której Chudy i reszta zabawek trafiła w 3. części. Kim jest nowa postać i jaki wpływ będzie miała na losy bohaterów dowiadujemy się z opisu pod filmikiem:

Chudy zawsze był pewien, jakie jest miejsce w świecie oraz, że priorytetem dla niego jest dbanie o dziecko - niezależnie od tego, czy jest nim Andy, czy Bonnie. Ale gdy Bonnie przynosi do swojego pokoju nieprzychylną zabawkę o imieniu Forky, wycieczka pełna przygód ze starymi i nowymi przyjaciółmi, pokaże Woody'emu, jak duży może być świat dla jednej zabawki.

Toy Story 4 - data premiery

Polska premiera czwartej części Toy Story zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

NAJNOWSZE