Gwiazdy

"Top model". Tym uczestniczkom udało się zaistnieć w show- biznesie. Oto najpopularniejsze uczestniczki programu dla początkujących modelek

Kto z uczestników wszystkich 11. edycji programu "Top model" zrobił karierę w show- biznesie? O kim jest głośno, pomimo upływu lat? Oto najpopularniejsze uczestniczki, dla których udział w programie Joanny Krupy był przepustką do wielkiej, acz nie zawsze związanej z modą, kariery.

Spis treści

  1. "Top model" - popularny program Joanny Krupy 
  2. Z "Top model" do show-biznesu 
  3. Kto zaczynał w "Top model"? 
  4. Czy będzie 12. edycja "Top model"? 

"Top model" - popularny program Joanny Krupy 

"Top model" to znany program telewizji TVN, który pomaga spełniać marzenia osobom marzącym o karierze w modelingu. Show, które od początku prowadzi Joanna Krupa, zadebiutowało w Polsce w 2010 roku i do tej pory doczekało się 11. edycji. W  pierwszych trzech odsłonach o tytuł "Top model" walczyły tylko kobiety. Od 2014 roku uczestnikami programu mogli być także mężczyźni. 

We wszystkich edycjach wzięło udział ponad stu uczestników, którzy wyróżniali się nie tylko predyspozycjami do pracy w modelingu, ale często także ponadprzeciętną charyzmą. Nie brakowało wśród nich charakterystycznych postaci, które widzowie zapamiętali na długie lata. 

Z "Top model" do show-biznesu 

Ilu osobom, które wzięły udział w "Top model" udało się zrobić karierę? Niektórzy, mimo, że nie wygrali programu, do dziś fantastycznie sobie radzą w świecie mody. Jedną z takich osób jest na przykład Zuza Kołodziejczyk, która dzięki wygranej w 3. edycji programu, została popularną modelką. 

W "Top model" zaczynało jednak więcej gwiazd, które dzisiaj niekoniecznie są związane z szeroko pojętym modelingiem. 

Czytaj także: "Projekt Lady". Jak wyglądają dzisiaj najpopularniejsze uczestniczki programu?

Kto zaczynał w "Top model"? 

Jak się okazuje, modowy program stał się kuźnią przyszłych celebrytów. Czy wiecie, że udział w "Top model" brały m.in. partnerki Michała Koterskiego czy Kuby Wojewódzkiego? Inne dawne uczestniczki show Joanny Krupy prowadzą dziś znane telewizyjne programy. Sprawdź w galerii najpopularniejszych uczestników programu. Kto nadal jest sławny? 

Czy będzie 12. edycja "Top model"? 

Fani programu już nie mogą się doczekać olejnej odsłony "Top model". Okazuje się, że pod koniec marca podano do publicznej wiadomości informację, że powstanie kolejna edycja modowego show. W tym roku przyszli modele i modelki walczą o jeszcze wyższą stawkę. Zwycięzca programu zdobędzie 200 tysięcy złotych, a także podpisze kontrakt z prestiżową agencją Selective Management. 12. odsłonę programu zobaczymy już jesienią.