Top Model: to będzie najmocniejszy finał od lat? “Wybór niemożliwy”

i

Autor: Screenshot Instagram/ topmodelpolskatvn Top Model: to będzie najmocniejszy finał od lat? “Wybór niemożliwy”

Programy rozrywkowe

Top Model: to będzie najmocniejszy finał od lat? “Wybór niemożliwy”

2023-11-20 19:18

Top Model 12 chyli się ku końcowi. Finał już w najbliższą sobotę, a internauci są zgodni – będzie on jednym z najmocniejszych i najbardziej wyrównanych w całej historii programu. Kto wygra?

Top Model 2023 – FINAŁ. Kto zawalczy o wygraną?

12. edycja polskiego Top Model przejdzie do historii. Po pierwsze po raz pierwszy, od kiedy przyznawany jest Złoty Bilet (automatyczny transfer z castingu do domu modeli i modelek, z pominięciem Boot Campu) jego laureatem został mężczyzna. Niestety, w przeciwieństwie do tego, jak to wyglądało dotychczas, Tadeusz Mikołajczyk nie dostał się do finału i więcej – nie pojechał nawet na Fashion Week.

Jak już przy Fashion Weeku jesteśmy, to ten odbył się w tym roku w Kopenhadze. O swoje miejsce w finale walczyli tam Wiktoria, Sofia, Amelia, Natalia, Dominik, Aleks i Filip. Jak jednak wiadomo, liczba miejsc w ostatecznej rozgrywce jest ograniczona i część z nich musiała obejść się smakiem. Decyzją jurorów w finalistami Top Model 12 zostali zatem Sofia, Dominik, Wiktoria oraz Natalia. Tak, dobrze przeczytaliście – po raz pierwszy w finale Top Model zawalczą nie trzy, a aż cztery osoby.

CZYTAJ TAKŻE: Fani wietrzą spisek w Top Model. Popularny program jest ustawiony?!

Top Model 2023 – finaliści ogłoszeni, a widzowie skonsternowani. To będzie mocna rywalizacja

I choć niektórzy kręcą nosem w kwestii Sofii – dziewczyna jest dość niska i zdaniem wielu szansę na wygraną powinna otrzymać osoba o większych szansach na karierę w świecie modelingu – to przeważają głosy, że będzie to naprawdę mocny finał. A może nawet jeden najmocniejszych w całym polskim Top Model.

- Pierwsza edycja gdzie wszyscy finaliści w pełni zasłużyli na finał!!!

- Ta czwórka już jest wygrana! Kibicuje Wszystkim i każdemu z osobna

- Uwielbiam całą czwórkę, brakuje tylko Róży w tym składzie by byli wszyscy moi faworyci tej edycji. Idealny skład finałowy nie istnie….

- Finał najlepszy z 12 edycji

- Pierwszy raz mam tak, że WSZYSCY SĄ FAWORYTAMI!!!! Cudownie, wspaniali ludzie z pozytywną energią i zapałem do pracy. Nieważne kto zajmie pierwsze a kto czwarte miejsce- jesteście wspaniali!

- Przecież to jest wybór niemożliwy.

… czytamy w komentarzach.

Top Model 2023 – kiedy finał 12. edycji?

Kto wygra Top Model 12? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w sobotę 25 listopada 2023 roku. Finał zostanie wyemitowany o godz. 20:00 na antenie TVN.

Sonda
Lubisz oglądać Top Model?
Zwycięzcy Top Model