Programy TV

"Top model". Te uczestniczki mają już dzieci. Figur po ciążach można im tylko pozazdrościć!

Które uczestniczki programu "Top model" mają dzieci? W show dla przyszłych modelek i modeli marzyły o wielkiej karierze w świecie modelingu. Czy pojawienie się na świecie ich dzieci, przekreśliło te plany? Nie zawsze! Figur po ciążach można im pozazdrościć!

Spis treści

  1. "Top model" - szansa na karierę w świecie modelingu 
  2. Które uczestniczki "Top model" mają dzieci? 
  3. Olga Kaczyńska została mamą
  4. Żaklina Ta Dinh z 7. edycji urodziła córeczkę 
  5. "Top model". Te uczestniczki mają już dzieci 

"Top model" - szansa na karierę w świecie modelingu 

"Top model" to jedyny taki telewizyjny program w Polsce. Show daje szansę przyszłym modelom i modelkom na zrobienie kariery w branży. Jego uczestnicy walczą o nagrodę pieniężną, kontrakt z agencją i zdjęcie na okładce magazynu modowego. Udział w "Top model" to dla nich przede wszystkim możliwość pokazania się szerszej publiczności. 

Program jest realizowany przez Telewizję TVN od 2010 roku i do tej pory doczekał się 12. edycji. Grono jurorskie od samego początku tworzą: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński. Osobą wspierającą uczestników jest Michał Piróg. 

Czytaj także: "Top model". Olga Król przeszła olbrzymią metamorfozę! Teraz jest długowłosą blondynką z tatuażami!

We wszystkich edycjach show wzięło udział wiele pięknych dziewczyn i przystojnych chłopaków. Choć nie wszystkim udało się zrobić wielką karierę w świecie modelingu, są uczestnicy, których nazwiska stały się bardzo popularne. 

Znaną modelką do dzisiaj jest m.in. zwyciężczyni III edycji show, Zuza Kołodziejczyk, która pojawiła się w wielu kampaniach znanych marek. Inne uczestniczki, jak na przykład Klaudia El Dursi doskonale odnalazły się w show biznesie. 

Które uczestniczki "Top model" mają dzieci? 

Losy uczestników "Top model" potoczyły się bardzo różnie. Niektórzy całkowicie zrezygnowali z pracy jako modele i modelki, a jeszcze inni założyli rodziny. Sprawdziliśmy, które dziewczyny z programu dzisiaj są mamami. Jak zmieniły się od czasu, gdy brały udział w show? Jedno jest pewne: ich figury po ciążach nadal są idealne! 

Olga Kaczyńska została mamą

W czerwcu 2023 roku radosną nowiną podzieliła się zwyciężczyni 2. edycji "Top Model", Olga Kaczyńska (dziś Smolińska). Po wygranej w show kobieta nie zdecydowała się na kontynuowanie kariery w modelingu i... została lekarzem. Olga wyszła za mąż i razem z mężem doczekali się ślicznej córeczki, Zuzanny Romy.  

Żaklina Ta Dinh z 7. edycji urodziła córeczkę 

Żaklina dała się poznać fanom jako jedna z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek 7. edycji "Top model". Chociaż nie udało się jej wygrać, zdobyła dużą popularność fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko pół miliona osób! 

W 2021 roku modelka urodziła córeczkę, której dała na imię Liya. Śliczna dziewczynka z uroczą grzywką często towarzyszy mamie na zdjęciach w mediach społecznościowych. 

"Top model". Te uczestniczki mają już dzieci 

Które, znane z "Top model", dziewczyny także są dzisiaj szczęśliwymi mamami? Kiedy doczekały się pociech i jak wyglądają dzisiaj? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższej galerii zdjęć! 

Najbardziej znane uczestniczki Top model. Z modowego programu wprost do showbiznesu