Reality show

"Top model": najbarwniejsi uczestnicy. W programie oczarowali charyzmą i wyjątkowością. Jak radzą sobie dzisiaj?

"Top model" to telewizyjne show dla modelek i modeli. We wszystkich odsłonach programu wzięło udział wielu uczestników, z których część do dziś robi kariery w modelingu. Niektórzy wzbudzali zainteresowanie widzów już od samego pojawienia się na castingu. Przypomnijmy najbardziej charyzmatycznych uczestników wszystkich edycji "Top model".

Spis treści

  1. "Top model": szansa dla przyszłych modelek i modeli 
  2. Najbarwniejsi uczestnicy "Top model" 
  3. Mateusz Maga - uczestnik wyróżniający się wyjątkową urodą 
  4. Kandydatka na modelkę z tatuażami nawet na twarzy 
  5. Uczestnicy "Top model", którzy zapadli widzom w pamięci 

"Top model": szansa dla przyszłych modelek i modeli 

Program TVN Top model skierowany jest do osób, które chciałyby zaistnieć w modelingu. Show zadebiutowało w Polsce w 2010 roku, a od samego początku jego prowadzącą jest Joanna Krupa. Początkowo o wejście do "domu modelek" walczyły jedynie kobiety. Od 2014 roku w rywalizacji mogą brać udział także mężczyźni. 

Jurorzy, Marcin Tyszka, Dawid WolińskiJoanna Krupa i Katarzyna Sokołowska wybierają podczas castingów uczestników, którzy wejdą do programu. W tej edycji przyszli modele i modelki walczą o kontrakt z agencją, a także 200 tysięcy złotych. Zwycięzca "Top model" pojawi się także na okładce magazynu modowego. 

Najbarwniejsi uczestnicy "Top model" 

We wszystkich edycjach "Top model" łącznie wzięła udział ponad setka uczestników. Wielu z nich od samego początku wykazywało się predyspozycjami do pracy w modelingu, innych natomiast wyróżniała osobowość i charyzma, które, w połączeniu z nienaganna sylwetką i ciekawą twarzą, sprawiały, że mieli w sobie "to coś". Kto zapadł widzom w pamięci? 

Czytaj także: Z "Top model" do show- biznesu. Komu udało się zaistnieć w branży?

Mateusz Maga - uczestnik wyróżniający się wyjątkową urodą 

Mateusz Maga był uczestnikiem 4. edycji "Top model". Chłopak o androgynicznym wyglądzie zachwycił jurorów już na etapie castingów i jednomyślnie dostał się do programu. Choć miał niezwykłe predyspozycje do wygrania show i był nawet nazywany "objawieniem modelingu", nie udało się mu dojść do finału "Top model". 

Wyjątkowy i wyróżniający się uczestnik stał się niestety ofiarą hejtu w Internecie. Po czasie przyznał, że w efekcie przeszedł załamanie nerwowe. Choć Maga nie zwyciężył programu, po jego zakończeniu brał udział w kampanach wielu znanych marek, między innymi Gucci czy Prada. Ponadto, w 2017 roku, był jednym z kandydatów do konkursu Eurowizji, jednak jego piosenka „First Kiss” nie dostała się do koncertu na żywo. Również w 2017 roku Mateusz Maga wziął udział w programie "Agent Gwiazdy". 

Kandydatka na modelkę z tatuażami nawet na twarzy 

Na castingach do 11. edycji programu "Top model" pojawiła się Anna Romanowska, która zaskoczyła swoim wyglądem. Kobieta, która na co dzień pracowała jako barber, wyróżniała się ogoloną na łyso głową i licznymi tatuażami. Jak tłumaczyła, zgłosiła się do programu, bo chciała pokazać, że czas zacząć łamać schematy. Podczas castingu uczestniczka usłyszała "TAK" od każdego z jurorów. 

Aniu, powiem ci tak, no jesteś wyzwaniem i to na czym nam teraz zależało z Dawidem, było pokazanie, że można przełamać taki wizerunek i to może być dla mody bardzo interesujące - powiedziała jej Katarzyna Sokołowska. 

Ostatecznie jednak Anna Romanowska nie znalazła się w finałowej 14-stce, która miała szansę zawalczyć w programie. 

Czytaj także: Joanna Krupa mieszka w rezydencji w hiszpańskim stylu

Uczestnicy "Top model", którzy zapadli widzom w pamięci 

Przypominamy najbardziej charyzmatycznych i wyjątkowych uczestników wszystkich edycji "Top model". Kto i dlaczego zapadł widzom w pamięci? Czym się wyróżniał na tle innych? W poniższej galerii znajdziecie "barwne ptaki" programu dla modelek i modeli. 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł