Top Model

i

Autor: Materiały Prasowe Top Model

Top Model: 7 najbardziej kontrowersyjnych akcji związanych z polską edycją show

2018-09-23 15:14

Top Model to program, który obfitował w kontrowersyjne wydarzenia już od pierwszej edycji. Przypominamy najbardziej hardkorowe akcje związane z show TVN i jego uczestnikami.

Top Model - 7 najbardziej kontrowersyjnych momentów związanych z programem i jego uczestnikami. Pamiętacie je wszystkie? Przez polską edycję programu przewinęło się sporo nietuzinkowych postaci, które na zawsze zapisały się na kartach historii polskiego show biznesu. Przypominamy akcje, o których było najgłośniej!

Top Model 2018 - JURY. Kiedy 7. edycja reality show TVN?

Top Model - 7 najbardziej kontrowersyjnych akcji związanych z show

1. Dyscyplinarne wyrzucenie uczestniczki

W 2. edycji programu jedna z uczestniczek, Viera Suprunenko, została wyrzucona z programu za złamanie regulaminu. Niedoszła top modelka miała przy sobie swój prywatny telefon komórkowy, z którego dzwoniła do swojego chłopaka.

2. Transseksualna uczestniczka

W 6. edycji show jedną z uczestniczek była Kamila Warzecha, która jest osobą transseksualną. Wielu widzów przyznało, że oglądało program tylko ze względu na Kamilę i mocno trzymało za nią kciuki. 

3. Piosenka Mateusza Magi

4. edycja Top Model była pierwszą, w której udział wzięli zarówno modelki, jak i modele. Jednym z uczestników był Mateusz Maga, który po programie próbował swoich sił jako wokalista. W styczniu 2017 na YouTube trafił utwór First Kiss, który niestety nie został przychylnie przyjęty.

4. Wpadka Radka Pestki na Snapchacie

Zwycięzca 5. edycji programu, Radek Pestka, zaliczył poważną wtopę. Model wrzucił na Snapchat zdjęcie... swojego penisa, które mogli zobaczyć wszyscy. Pestka tłumaczył się później, że fotka była przeznaczona dla jednej osoby, a zdjęcie wyciekło przypadkiem. Po tej sytuacji Radek skasował swoje konto na Instagramie.

5. Podejrzenia o bulimię

Anna Bałon, która zajęła drugie miejsce w 2. edycji Top Model, była zdecydowanie jedną z bardziej wyrazistych uczestniczek show. Niestety, nie była ona specjalnie lubiana przez pozostałe dziewczyny. Uczestniczki podejrzewały, że Ania cierpi na bulimię. Co więcej, w sesji, w której dziewczyny przedstawialy stereotypy dotyczące modelek, Ani dostała się właśnie rola bulimiczki.

6. Sesja w rzeźni

Program słynie z tego, że wielkrotnie przesuwa granice i stawia uczestników przed naprawdę trudnymi wyzwaniami. Jednym z nich była sesja w rzeźni, której celem miała być walka o prawa zwierząt. Uczestnicy 4. edycji nie tylko pozowali na tle surowego mięsa, ale z mięsa zrobione były także ich ubrania.

7. Oskarżenia wobec uczestniczki

Paulina Pszech była uczestniczką 1. edycji programu. Obecnie prowadzi ona gabinet medycyny estetycznej w Warszawie. Jedna z klientek zamieściła na fanpage'u gabinetu wpis, w którym oskarża Paulinę o to, że została oszpecona w wyniku zabiegu. Jak podaje Pudelek, Paulina twierdzi, że te doniesienia nie są prawdziwe.

Chłopaki do wzięcia - oglądaj program online za darmo