Top Model - Joanna Krupa

i

Autor: x-news

Top Model 2022 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek 11. edycji programu? [DATA, GODZINA]

2022-11-23 14:19

Top Model 2022 dobiega końca. W grze o wygraną pozostali już tylko najlepsi uczestnicy, którzy walczą o udział w ostatnim odcinku na Fashion Weeku w RPA. Widzowie z pewnością zastanawiają się, kiedy odbędzie się finał. Stacja TVN poinformowała już, kiedy zakończy się 11. edycja popularnego reality show.

Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety, oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę na wielką karierę. Do tej pory 10 osób wygrało polską wersję programu. Już wkrótce do tego grona dołączy 11. zwycięzca. Poznamy go podczas spektakularnego finału na żywo. Kiedy się odbędzie? Data jest już znana!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - uczestniczka Top Model reprezentantką Polski? Jej piosenka brzmi jak światowy hit!

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Top Model 11 - FINAŁ. Data i godzina transmisji

Ostatni odcinek 11. edycji programu Top Model tradycyjnie będzie można obejrzeć na antenie stacji TVN. Finał na żywo odbędzie się w środę, 7 grudnia 2022 roku. Strat o godzinie 21:30. Po zakończeniu relacji w telewizji odcinek zostanie umieszczony w serwisie VOD Player.pl

Top Model - zwycięzcy programu

Oto zwycięzcy wszystkich edycji programu Top Model:

  1. Paulina Papierska
  2. Olga Kaczyńska
  3. Zuza Kołodziejczyk
  4. Osi Ugonoh
  5. Radek Pestka
  6. Patryk Grudowicz
  7. Katarzyna Szklarczyk
  8. Dawid Woskanian
  9. Mikołaj Śmieszek
  10. Dominika Wysocka