Top Model 2021: widzowie wybiorą sesję dla uczestników! Niespodzianka z okazji 10. edycji show

2021-05-12 16:30 Alicja Wójcik
Top Model
Autor: Materiały Prasowe

Choć trudno w to uwierzyć, przed nami już 10., jubileuszowa, edycja Top Model! Program ten zagościł na antenie TVN w 2010 roku, a pierwszą zwyciężczynią w historii polskiej edycji Top Model została wówczas Paulina Papierska. Przez lata emisji sporo się zmieniło - z jury pożegnała się Karolina Korwin-Piotrowska, a jej miejsce od 3. edycji zajęła Katarzyna Sokołowska. Od 4. edycji z kolei do Top Model mogą zgłaszać się również mężczyźni, w 8. edycji wprowadzono złoty, a w 9. srebrny bilet, które ułatwiają uczestnikom dostanie się do domu modeli.

Top Model 2021: widzowie mogą zadecydować, jaka sesja zdjęciowa czeka na uczestników w jubileuszowej 10. edycji modowego reality show! Trzeba przyznać, że kreatywność twórców programu nie zna granic, a zaskakujące, często wręcz szokujące sesje zdjęciowe to domena Top Model. W 10. edycji programu, która rusza jesienią tego roku, twórcy zaskoczyli nieco fanów, którzy mogą wybrać, z czym modele-amatorzy będą musieli się zmierzyć.

Top Model 2021: widzowie zdecydują, w jakiej sesji wezmą udział uczestnicy!

Uczestniczki i uczestnicy reality show podjęli dużo wyzwań podczas zadań w programie. Pozowali m.in. z pająkami, karaluchami i egzotycznymi zwierzętami. Zdjęcia były robione w niecodziennych lokalizacjach - w restauracyjnej kuchni i na wysypisku śmieci. Duże emocje wzbudziła sesja, na której w parach wybierali, kto będzie w ubraniu, a kto bez. Razem z rodziną odtwarzali zdjęcia z dzieciństwa. Uczestnicy stylizowali Joannę Krupę i Michała Piróga. Wyzwaniem były sesje w kolorowych farbach, w strugach deszczu oraz w baletkach na obcasie. Sportowy film modowy także wymagał dużo pracy i dobrej kondycji. Widzowie "Top Model" mają wyjątkową szansę zdecydować, co się wydarzy w 10. sezonie programu. Spośród 10 najciekawszych sesji, które pojawiły się w dotychczasowych edycjach, fani wybiorą tę, którą chcieliby ponownie zobaczyć na ekranie. Dzięki głosowaniu to internauci postawią wyzwanie przed uczestnikami 10 serii show. Widzowie mogą wybierać spośród następujących sesji:

  • sesja z pająkami i karaluchami
  • w restauracyjnej kuchni
  • pozy w baletkach na obcasie
  • sesja na wysypisku śmieci
  • parami - w ubraniu i bez
  • zdjęcie z dzieciństwa
  • uczestnicy stylizują Asię i Michała
  • sesja w kolorowych farbach
  • parami w strugach deszczu
  • sportowy film modowy

Głosy można oddawać na stronie Top Model. O tym, jaka sesja została wybrana, przekonamy się już niebawem. Obecnie trwają internetowe castingi do 10. edycji programu, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE