Top Model

i

Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

Top Model 2021 - Srebrny Bilet PRZED KOŃCEM castingów?! Kandydaci nie kryją zdziwienia

2021-05-26 16:22

Przed nami jubileuszowa. 10. edycja, programu Top Model! Przez ponad dekadę emisji programu sporo się w nim pozmieniało. Początkowo w jury Top Model zasiadała Karolina Korwin-Piotrowska, którą od trzeciej edycji zastąpiła Kasia Sokołowska. Co więcej, w pierwszych edycjach do programu mogły zgłaszać się jedynie uczestniczki - mężczyźni dostali taką opcję dopiero w czwartej edycji programu. Jednak pierwszym modelem, który wygrał program, był Radosław Pestka dopiero w piątej edycji.

Top Model 2021 - Srebrny Bilet powędruje do jednego z kandydatów jeszcze przed zakończeniem castingów? Kandydaci do programu mocno zdziwili się informacją, która pojawiła się na Instagramie programu. Złoty i Srebrny Bilet to kolejne nowości, które pojawiły się w Top Model dopiero od niedawna. Złoty Bilet przyznawany jest od 8. edycji show - jurorzy wręczają go osobie, która omija boot camp i trafia od razu do domu modelek. Srebrny Bilet, który także zapewnia wejście do domu modelek, trafia natomiast do jednego z kandydatów w trakcie castingów online - przyznają go widzowie podczas głosowania.

Top Model 2021 - Srebrny Bilet PRZED KOŃCEM castingów?! Kandydaci nie kryją zdziwienia

W środę 26 maja na Instagramie Top Model pojawiła się informacja, że tego dnia fani programu mają dowiedzieć się, kto w 10. edycji modowego show otrzymał nominację do Srebrnego Biletu i na których modeli-amatorów będą mogli głosować widzowie. Pod postem pojawiła się jednak duża liczba komentarzy zarówno od widzów, jak i kandydatów do programu, którzy są zdziwieni taką decyzją organizatorów programu. Tegoroczny casting do Top Model, który odbywa się online, trwa bowiem aż do 31 maja! Oznacza to, że wiele osób, które chciały zgłosić się do programu, mają jeszcze czas na zrobienie tego, jednak są już wykluczone z możliwości otrzymania srebrnego biletu! Jak czytamy w komentarzach na Instagramie:

Przecież casting trwa do 31 maja a wy już wybraliście osoby do srebrnego biletu bez sensu ?

Oj bardzo nie fair play

Castingi do końca maja a bilet już rozdajecie?

No ej jeszcze nie wysłałam zgłoszenia

Informacji o tym, że Srebrny Bilet zostanie wręczony wcześniej, nie udało się nam znaleźć na stronie dotyczącej castingu. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy TVN, jednak jak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi. 

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23