Top Model 2021 - ODPADŁA jedna z faworytek. Słusznie? Komentarze nie pozostawiają wątpliwości

2021-10-14 11:23 Adrian Rybak
Top Model - Joanna Krupa
Autor: x-news

Top Model to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów reality show w Polsce.

Top Model 2021 - ODPADŁA jedna z faworytek. Słusznie? Komentarze nie pozostawiają wątpliwości. Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę, na wielką karierę. Aktualnie trwa kolejna edycja show i od początku nie było wątpliwości, że nie zabraknie emocji. W ostatnim odcinku z programem pożegnała się jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek, czyli Olga Król. Jak zareagowali internauci?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Top Model 2021 - reakcja na eliminację Olgi

"Zasłużone za poprzedni odcinek!!", "Karma wraca", "Baj baj Olga! Tęsknić nie będziemy", "O 5 odcinków za późno", "Nie można życzyć nikomu źle, ale prawda jest taka, że zasłużyła na to" - to tylko niektóre z komentarzy, jakie można znaleźć na Instagramie. Jak widać, Olga nie była ulubienicą widzów, choć zdecydowanie była bardzo charakterystyczna i dawała dużo show. Zauważył to jeden z uczestników poprzednich edycji, Hubert Gromadzki. "Szczerze dziwi mnie, że jej nie zostawili, byłoby więcej dram" - napisał.

Top Model 10 - dni i godziny emisji

Odcinki nowej edycji Top Model można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30. Każdy ma trwać półtorej godziny. Oznacza to, że godzina i dni emisji nie zostały zmienione w stosunku do poprzedniej edycji. Program można śledzić także w serwisie Player.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE