Top Model 2021 - metamorfozy pełne emocji! Jak zmienili się uczestnicy show?

2021-09-23 10:11 kg
Top Model 2021
Autor: materiał prasowy TVN

Na początku września 2021 roku premierę miała dziesiąta edycja Top Model. Po raz kolejny na castingach pojawiły się osoby, które marzą o tym, by zaistnieć w świecie mody i modelingu. Jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński wybrali już finałową piętnastkę, która zamieszkała w domu modelek i modeli. Uczestnicy przeszli już metamorfozy, które wzbudziły ogromne emocje. Jak teraz wyglądają?

Top Model 2021 - metamorfozy pełne emocji! Za nami pierwsze odcinki jubileuszowej, dziesiątej edycji Top Model. Widzowie mieli okazję obejrzeć castingi oraz etap bootcampu, podczas których uczestnicy walczyli o wejście do domu modelek i modeli. Jurorzy show wybrali już finałową piętnastkę, która przez najbliższe tygodnie będzie brać udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. Wszystko po to, by dojść do wielkiego finału i zgarnąć kontrakt z prestiżową agencją modeli oraz okładkową sesję modową w popularnym magazynie.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Top Model 2021 - metamorfozy uczestników

W dziesiątej edycji Top Model w domu modelek i modeli zamieszkali: Nicole, Kacper, Bartosz, Mikołaj, Olga, Adam, Sophia, Kacper, Wiktoria, Arkadiusz, Aleksandra, Julia, Łukasz, Dominika oraz Weronika. W każdej edycji show największe emocje budzą metamorfozy, którym poddawani są modele i modelki. Nie inaczej było też tym razem. W odcinku Top Model 10, który został wyemitowany w środę, 22 września 2021 roku, zdecydowanie dużo się działo.

Część uczestników bardzo mocno przeżywała metamorfozy fryzur. Jak wyglądają po przemianie? Sprawdźcie sami w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE