Top Model 2021 - kiedy w tv? Dni i godziny emisji, powtórki

2021-10-17 12:05 Adrian Rybak
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Top Model to program, który można oglądać w TVN od 2010 roku. Show spotkało się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne wyzwania, przed którymi stawali uczestnicy programu. Niedługo rozpocznie się 10. edycja reality show. Znana jest już data premiery. Kiedy i gdzie oglądać program?

Top Model 10 - kiedy premiera? Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę, na wielką karierę. Kogo wybiorą w nadchodzącej edycji? Przekonamy się już wkrótce. Nie ma wątpliwości, że nie zabraknie emocji. Dodatkowo pojawią się wyjątkowi goście. Jakiś czas temu informowaliśmy, że jako gościnny juror w reality show pojawi się Wersow. Przeczytasz o tym TUTAJ. Sprawdź, kiedy oglądać nowe odcinki Top Model.

Wersow kiedyś i dziś

Top Model 10 - dni i godziny emisji

TVN potwierdził już, kiedy odbędzie się premiera 10. edycji programu Top Model. Show rozpocznie się 1 września 2021 o 21:30. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30. Każdy ma trwać półtorej godziny. Oznacza to, że godzina i dni emisji nie zostały zmienione w stosunku do poprzedniej edycji. Program można śledzić także w serwisie Player.

Sonda
Czekasz na Top Model 10?

Top Model 10 - powtórki

Czy Top Model 10 będzie miało emisję powtórkową w telewizji? Okazuje się, że tak. Jeżeli ktoś przegapi piątkową premierę, będzie mógł zobaczyć emisję w weekendowe popołudnie. Powtórkowe odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o godzinie 12:05 na antenie głównego kanału TVN.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE