Top Model 9 wygrywa... Finał w atmosferze skandalu

2020-11-25 22:54 AW
Top Model
Autor: Materiały Prasowe

Dziewiąta edycja Top Model dobiegła końca. Trzeba przyznać, że dawno w programie nie było aż takich emocji. Od samego początku na program mocno wpłynęła pandemia koronawirusa, która wymusiła na twórcach przeprowadzenie castingów online. Dziewiąta edycja Top Model była niezwykle mocno komentowana przez widzów od pierwszego do ostatniego odcinka, jednak największe wzburzenie miało miejsce tuż przed finałem.

Top Model 9 wygrywa... Zaplanowany na 25 listopada finał programu odbył się w atmosferze ogromnego skandalu. Zaledwie dwa dni przed ostatnim odcinkiem dziewiątej edycji Top Model na światło dzienne wypłynęła informacja o przestępczej przeszłości jednego z czwórki finalistów, Dominica D'Angelica, który miał zostać skazany za przestępstwo seksualne popełnione w Stanach Zjednoczonych.

Top Model 9 wygrywa...

D'Angelica przez wielu fanów programu typowany był na zwycięzcę 9. edycji Top Model. Jednak po tym, jak w internecie pojawiły się informacje na temat jego przeszłości, stacja podjęła decyzję o usunięciu go z programu zaledwie na dzień przed finałem. Ostatecznie znalazła się w nim trójka uczestników: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska oraz Mikołaj Śmieszek.

Na początku finału, który rozpoczął się o godzinie 21:30, stacja podała informację, że Dominic został wykluczony z finału i przeprosiła za zaistniałą sytuację.

O tym, kto wygrywa, decydują zarówno oceny jurorów, jak i smsy wysłane przez widzów. Na początku jurorzy oceniali zdjęcie okładkowe uczestników. Największą sumę punktów za to zadanie otrzymał Mikołaj. Po zsumowaniu głosów jurorów i widzów jako pierwsza z finału odpadła Weronika. Następnie jurorzy oceniali zdjęcie z sesji zdjęciowej - ich zdaniem lepiej poradził sobie Mikołaj, który dostał więcej punktów niż Patrycja. Po zsumowaniu wszystkich głosów widzów i jurorów 9. edycję Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek!

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE