Top Model 2018

i

Autor: East News/Bartosz Krupa

Top Model 2018 - JURY. Kiedy 7. edycja reality show TVN? Godzina emisji

2018-11-05 20:09

Top Model 2018 - kto zasiądzie w jury? Kto poprowadzi program? Jakie będą zmiany personalne w reality show emitowanym przez TVN? Kiedy ruszy 7. edycja Top Model?

Top Model po dwóch latach przerwy wraca na antenę TVN! Ostatnią edycję mogliśmy oglądać jesienią 2016 roku, więc wszyscy fani reality show z pewnością zdążyli stęsknić się za emocjami, które towarzyszą im podczas oglądania zmagań uczestników. Od jakiegoś czasu w mediach krążyły plotki o odejściu Michała Piróga z jury Top Model. Mnóstwo osób zastanawiało się, kto mógłby zastąpić tancerza w roli prowadzącego.

Diagnoza sezon 3 powstanie! Kiedy nowe odcinki? O czym będą?

Top Model 2018 - JURY

Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl skład jury Top Model 2018 nie ulegnie zmianie. Tak więc przewodniczącą jury będzie Joanna Krupa, a towarzyszyć w ocenianiu uczestników pomagać jej będą Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Prowadzącym dalej będzie Michał Piróg. Warto przypomnieć, że dotychczas zostało zrealizowanych sześć edycji programu Top Model, które kolejno wygrywali: Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuzanna Kołodziejczyk, Osuenhe „Osi” Ugonoh, Radosław Pestka, Patryk Grudowicz.

Top Model 2018 - kiedy 7. edycja?

Siódma edycja programu Top Model zadebiutuje w poniedziałek, 3 września o 21:30 w TVN. Po telewizyjnej premierze odcinki trafią do internetu na player.pl.