Top Model

i

Autor: Materiały Prasowe Top Model

Top Model 2018 - kto odpadł wczoraj z programu?

2018-11-06 8:40

Top Model - 10. odcinek 7. edycji dostarczył nam niesamowitych emocji. Co się wydarzyło i który uczestnik pożegnał się z programem?

Top Model - kto odpadł wczoraj z programu? Który uczestnik 7. edycji Top Model musiał pożegnać się z show w 10. odcinku? Aspirujący modele ponownie zostali postawieni przed bardzo trudnymi i wymagającymi zadanami. Co tym razem wymyślili dla nich jurorzy? Sprawdź, co wydarzyło się w 10. odcinku i kto odpadł z Top Model 5.11.2018.

Top Model: 7 najbardziej kontrowersyjnych akcji związanych z polską edycją show

Top Model 7 - odc. 10: co się wydarzyło?

Do finału coraz bliżej, dlatego atmosfera w domu modeli robi się coraz bardziej napięta. Uczestnicy programu muszą naprawdę się wykazać, aby zyskać przychylność jurorów. Zwłaszcza że tym razem jury podjęło decyzję, kto pojedzie na fashion week! W 10. odcinku modele wzięli udział w bardzo nietypowej sesji. Nie dość, że musieli stanąć przed obiektywem samego Marcina Tyszki, to podczas robienia zdjęć byli... polewani farbą! Uczestników odwiedzili też ich bliscy. Co więcej, razem z nimi musieli pokazać się na wybiegu! Gościem specjalnym programu była Joanna Przetakiewicz, projektantka i założycielka domu mody La Mania.

Top Model - kto odpadł wczoraj z programu?

Kto opadł, a komu udało się zakwalifikować do wyjazdu na fashion week do Los Angeles? Jurorzy podjęli decyzję, że z programem pożegnają się Szymon Reich i Oliwia Zasada.