Top Model

i

Autor: Bartosz Krupa/East News

Top Model 11 - srebrny bilet. Kto ma szansę na sukces w programie?

2022-05-24 13:14

Program Top Model cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Producenci telewizyjnego show przedstawili właśnie, kto ma szansę na otrzymanie srebrnego biletu, czyli przepustki prosto na bootcamp. Poznajcie uczestników, którzy mają szansę namieszać w domu modelek i modeli.

Top Model 11 zbliża się wielkimi krokami, a uczestnicy internetowego castingu walczą o srebrny bilet. Chociaż produkcja zadebiutowała na antenie stacji TVN we wrześniu 2010 roku, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród widzów, jak i aspirujących modelek oraz modeli. Udział w formacie okazał się trampoliną do kariery dla przedstawicielek i przedstawicieli świata mody, jak również popularnych dzisiaj influencerów. To właśnie w Top Model zaczynali między innymi Karolina Gilon, Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi oraz Michał Gała, którzy przez chwilę był związany nawet z Teamem X. Jak podaje stacja TVN, casting online do Top Model 11 cieszył się wielkim zainteresowaniem. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg wybrali po jednym uczestniku, który szczególnie skradł ich serca. Sprawdźcie, kto walczy o srebrny bilet.

Sonda
Będziesz oglądać 11. edycję "Top Model"?

Top Model 11 - srebrny bilet

Czym jest srebrny bilet? Uczestnicy, którzy go otrzymują, nie muszą pojawiać się na castingach, tylko mają zagwarantowane miejsce na etapie bootcampu. To właśnie wtedy dowiadujemy się, kto ostatecznie trafi do domu modelek i modeli. Od widzów zależy, kto z wybranych przez jurorów uczestników otrzyma to wyróżnienie. O głosy fanów programu walczą:

  • Zuzanna Affek
  • Nikolina Holuk
  • Julia Krause
  • Fabian Sokołowski
  • Mikołaj Szymczak
Daria o skandalu w Sopocie. Tancerz POCAŁOWAŁ ją na wizji!