Top Model 10 - dlaczego nie ma odcinka 01.12.2021?

2021-12-01 13:03 Adrian Rybak

Top Model to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów reality show w Polsce. Od lat młode kobiety i młodzi mężczyźni zgłaszają się do tego reality show marząc o karierze w świecie modelingu. W 2021 premierę miał jubileuszowy, dziesiąty sezon. 1 grudnia nie zobaczymy jednak nowego odcinka. Dlaczego?

Top Model 10 - dlaczego nie ma odcinka 01.12.2021? Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę, na wielką karierę. W 2021 roku odbyła się kolejna edycja show i od początku nie było wątpliwości, że nie zabraknie emocji. Widzowie w każdą środę zasiadali przed telewizorami, aby o 21:30 na antenie TVN móc obejrzeć nowy odcinek. Nie będzie tak jednak 1 grudnia. Dlaczego? Sprawdź niżej.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Top Model 10 - emisja 1 grudnia 2021

Dlaczego 1.12.2021 nie będzie nowego odcinka programu Top Model? To pytanie mogą zadawać sobie widzowie, którzy przegapili ostatni odcinek. Tydzień temu zakończył się 10. sezon popularnego programu, co oznacza, że nie będzie więcej odcinków. Znamy już zwyciężczynię show. Została nią Dominika Wysocka.

Dominika Wysocka - kim jest?

Dominika Wysocka ma 20 lat i pochodzi z Koszalina. Od jakiegoś czasu mieszka w Warszawie. Jak poinformowała jakiś czas temu, jest w szczęśliwym związku. Więcej na temat jej życia można dowiedzieć się z jej Instagrama. Można ją znaleźć pod nazwą dominika.wysocka. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE