Tokio 2020 - powtórki startów Polaków. Gdzie obejrzeć retransmisję z Igrzysk Olimpijskich?

2021-07-24 20:26 PK
Tokio 2020 - powtórki
Autor: Alexey Filippov/SPUTNIK Russia/East News

Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 23 lipca i potrwają do 8 sierpnia. Z racji dużej różnicy czasu między Europą a Azją większość startów transmitowana będzie w godzinach nocnych i nad ranem. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy zainteresowany Igrzyskami Olimpijskimi będzie mógł sobie pozwolić na zarywanie nocy, więc poniżej podpowiadamy, gdzie znaleźć powtórki i pełne retransmisje ze startów.

Igrzyska Olimpijskie to prawdziwe święto nie tylko dla zawodników walczących o medale, ale także dla kibiców sportowych emocji. Przed nami niemalże trzy tygodnie wydarzeń sportowych na najwyższym poziomie. Podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020, przez 17 dni, sportowcy z całego świata rywalizować będą w 339 konkurencjach w 37 dyscyplinach. W składzie naszej reprezentacji znalazło się 211 zawodników, którzy powalczą o medale w 137 konkurencjach w 28 dyscyplinach. Wśród największych szans medalowych znaleźli się m.in. nasi lekkoatleci, koszykarze 3x3, kolarze i tenisiści. Ale to nie wszystko! W wielu innych dyscyplinach Polacy prezentują wysoką formę i zapowiadają walkę o podium. Tegoroczne Igrzyska Olimpijskie odbędą się niestety bez kibiców, ale naszych sportowców możemy wspierać oglądając zawody w telewizji i internecie.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Olimpijskie siostry Daria i Wiktoria Pikulik: Marzyłyśmy o wspólnym starcie na igrzyskach

Igrzyska Olimpijskie 2020 - powtórki, retransmisje

IO Tokio 2020 pokażą dwie stacje - TVP i Eurosport. Transmisje na żywo z zawodów rozpoczynać się będą w nocy, około 1:00, a kończyć się będą nawet o godzinie 14:00. Różnica czasu między Polską a Japonią wynosi 7 godzin. Wszyscy, którzy nie obejrzą zawodów na żywo mogą nadrobić zaległości śledząc powtórki i retransmisje. Te znajdziemy w internecie na stronie sport.tvp.pl - dostęp darmowy, ale trzeba liczyć się z reklamami umieszczonymi przed wybranym filmem. Inną opcją jest Eurosport Player - opcja bez reklam, ale wyłącznie dla posiadaczy wykupionego pakietu.

Wielcy nieobecni w Tokio 2020

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE