Łukasz Wiewiórski

i

Autor: AKPA

To z nim Frytka zabawiała się w jacuzzi. Ken z Big Brothera to wciąż prawdziwy przystojniak!

2023-01-05 11:58

Był bohaterem jednego z najgłośniejszych skandali w historii polskiej telewizji i po chwili zniknął. W przeciwieństwie do swojej byłej partnerki Ken z Big Brothera nie zrobił zawrotnej kariery w show-biznesie. Dziś, co może być zaskoczeniem, wciąż pracuje w mediach, ale po drugiej stronie. Łukasz Wiewiórski ma na swoim koncie współpracę z Kizo.

Frytka i Ken w jacuzzi to scena, która na stałe zapisała się na kartach historii polskiej popkultury i całkowicie zmieniła oblicze telewizji. Gdy uczestnicy programu Big Brother oddawali się miłosnym uniesieniom na oczach milionów widzów, nikt nie przypuszczał, że za kilkanaście lat w programach takich jak Love Island, Hotel Paradise czy Warsaw Shore jeszcze ostrzejsze sceny będą na porządku dziennym. I choć po latach od pamiętnego incydentu Maja (wtedy Agnieszka) Frykowska zapewniała, że między nią a jej partnerem do niczego ostatecznie nie doszło, widzowie i tak do dzisiaj mówią o nich w kontekście pary, która jako pierwsza odważyła się na zbliżenie przed kamerami. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata uwaga mediów skierowana była głównie na bohaterkę obyczajowego, jak na tamte czasy, skandalu. O Łukaszu Wiewiórskim wiadomo zdecydowanie mniej. Czym dzisiaj zajmuje się i jak wygląda Ken z Big Brothera?

20 lat temu baraszkowała w jacuzzi na oczach całej Polski. Frytka zmieniła się nie do poznania!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Ken z Big Brothera dzisiaj

Po odpadnięciu z reality-show Frytka i Ken byli w związku, jednak ich relacja szybko się zakończyła. Uczestnik bezskutecznie próbował swoich sił jako aktor i model, aż w końcu znalazł sposób na życie. Dziś Łukasz Wiewiórski związany jest z branżą filmową, czym chwali się na swoim Instagramie. Słynny Ken z Big Brothera pracował nawet przy serialu Kizo zatytułowanym Moda i Sukces.

W mediach społecznościowych Łukasza znajdziecie znacznie więcej fotografii jego psów czy planów, na których pracuje, choć zdarzają się i takie, na których widoczny jest on sam. Dziś wygląda jeszcze lepiej niż w 2002?

Sonda
Pamiętasz wyczyny Kena i Frytki w "Big Brotherze"?