Ciekawostki

To te filmy najchętniej oglądaliście w dzieciństwie. Kilka tytułów szokuje

2023-11-29 15:46

Każdy z nas lubi wspominać czasy dzieciństwa i przypominać sobie, co robiliśmy wtedy robiliśmy. Z pewnością większość osób dużo czasu spędzała przed telewizorem oglądając filmy. Jakie produkcje zdefiniowały wasze najmłodsze lata życia? Postanowiliśmy was o to zapytać i oto często wymieniane tytuły. Niektóre mogą zaskoczyć!

Praktycznie każde dziecko lubi oglądać telewizję. Dla wielu z nich wolny weekend to między innymi czas na oglądanie ulubionych bajek i filmów. Lata temu sobota zawsze kojarzyła się z wczesnym wstawaniem na śniadanie, ponieważ o tej porze można było trafić na emisję jakiegoś kultowego tytułu dla dzieci. Często idealnie trafionym prezentem była też kaseta VHS z ulubionym filmem. Z czasem to samo robiono z płytami DVD. Choć każde dziecko widziało wiele produkcji, większość miało tę jedną ulubioną. Na Facebooku postanowiliśmy spytać naszych czytelników, jakie są ich ulubione filmy z dzieciństwa. Choć nie obyło się bez przewidywalnych odpowiedzi, niektórzy zaskoczyli! Co wymieniono najczęściej?

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Wasze ulubione filmy z dzieciństwa

Zdecydowana większość odpowiedzi to kultowe filmy dziecięce i przygodowe. Nie mogło zabraknąć takich tytułów jak Kevin sam w domu, Akademia Pana Kleksa, W pustyni i w puszczy, Zielonego Wzgórza czy Wszystkie psy idą do nieba. Niektórzy podali jednak bardziej wyszukane filmy. Jak się okazuje, nie każdy lubił typowe produkcje dla najmłodszych i od zawsze wybierali mocniejsze kino. Wymieniliście takie filmy jak... Seksmisja, Przeminęło z wiatrem czy Leon zawodowiec. 15 wybranych filmów znajdziecie w galerii, a wszystkie odpowiedzi w poście na Facebooku, który zamieszczamy niżej.