Przyjaciółki

i

Autor: Materiały POLSAT

To nie koniec "Przyjaciółek"! Kolejny sezon serialu powstanie i doczeka się nowych odcinków

2023-03-09 15:58

Przyjaciółki są jednym z najdłużej emitowanych seriali na Polsacie. Produkcja doczekała się już 21. sezonów, ale okazuje się, że twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Nowe odcinki powstaną, a to oznacza kolejne przygody z bohaterkami w roli głównej!

Przyjaciółki znajdują się w ramówce Polsatu już od 11 lat! Szalone historie Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki cieszą się praktycznie w każdym sezonie ogromnym zainteresowaniem. Na przestrzeni lat w obsadzie znalazła się plejada polskich gwiazd, a w 21. sezonie pojawili się Piotr Stramowski w roli Borysa, Bartosz Opania jako klient Anki i Ewa Skibińska jako matka Marty. Wiele się mówiło o tym, że wiosenne epizody będą już ostatnimi. Nic bardziej mylnego! Stacja planuje kontynuacje, więc fani "Przyjaciółek" mogą spać spokojnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Plastiki kontratakują. Kultowe „Wredne dziewczyny” doczekają się nowej, nieco innej wersji

Te gwiazdy POMNIEJSZYŁY sobie BIUST [Doda, Krupa, Woźniak-Starak] | ESKA XD - Hotplota #52

Przyjaciółki - sezon 22 powstanie!

"Przyjaciółki" chyba idą na rekord i chcą pobić "Pierwszą miłość", która ciągle ma status najdłużej emitowanego serialu w stacji. Szef programowy, Edward Miszczak, zapowiedział, że w żaden sposób nie zamierza kończyć popularnej produkcji i to pewne, że nowe odcinki powstaną. To bardzo dobra informacja dla wszystkich widzów, którzy nie chcą się rozstawać z przygodami lubianych bohaterek. Na ten moment szczegóły fabuły i data emisji nie są jeszcze znane, ale gdy pojawią się oficjalne informacje, to na pewno damy wam o tym znać na naszej stronie.

"To jest taka pozycja, której bardzo Polsatowi zazdrościłem całe życie jako dyrektor programowy konkurencyjnej stacji." - powiedział Edward Miszczak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE