To koniec Promyka nadziei! Kiedy widzowie poznają zakończenie serialu?

2021-11-30 13:34 kg
Promyk nadziei
Autor: materiały TVP

W marcu 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany został ostatni odcinek Więźnia miłości, którego miejsce zajął Promyk nadziei. Przez ostatnie miesiące widzowie mieli okazję oglądać perypetie Ipek, Bahar oraz Omera i kibicować im w kolejnych, życiowych wyborach. Niestety telenowela z Turcji dobiega końca. Kiedy wyemitowany zostanie wielki finał hitowej produkcji, podczas którego poznamy zakończenie losów głównych bohaterów?

Promyk nadziei - kiedy widzowie poznają zakończenie serialu? Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie pokochali Więźnia miłości, Wymarzoną miłość, Przysięgę, Elif, Wieczną miłość, Miłosne potyczki, Promyk nadziei czy też Łzy Cennet za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za intrygi, kłamstwa, zdrady, romanse, pościgi czy też porwania. 

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Promyk nadziei - kiedy ostatni odcinek?

Ostatni odcinek Promyka nadziei zostanie wyemitowany już w czwartek, 2 grudnia 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP2. To właśnie w 164. epizodzie produkcji Mahmut wyzna Ipek, że nie jest w stanie bez niej żyć. Kiedy kobieta odwróci się i zacznie od niego odchodzić, on wyciągnie broń i strzeli w jej kierunku. Matka Bahar padnie na ziemię. Chwilę po tragicznych wydarzeniach na miejscu pojawi się Omer i Bahar, którzy będą robić wszystko, by uratować Ipek. Niestety, na to będzie już za późno. Tym razem widzowie nie zobaczą szczęśliwego zakończenia serialu. 

Miejsce Promyka nadziei zajmie Miłość i przeznaczenie, nowy turecki serial. Telenowela będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15 w TVP2.

Sonda
Czy będziesz tęsknił/tęskniła za serialem Promyk nadziei?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE