To już koniec Ojca Mateusza?! Fani serialu zaskoczeni zdjęciami z planu

2021-06-21 13:57 MK
Ojciec Mateusz
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Ojciec Mateusz to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Losy ciekawskiego księdza z zapartym tchem śledzą miliony widzów. Zdjęcia z planu kolejnego sezonu serialu zaskoczyły wszystkich fanów. Ojciec Mateusz jest na nich biskupem, a policjanci wyglądają na dużo starszych. Czy to ostatnie odcinki kultowej produkcji?

Ojciec Mateusz - nowe odcinki serialu będą wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów. Emitowana od 2008 roku produkcja cieszy się niesłabnąca popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem śledzą, jak sprytny ksiądz radzi sobie z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek, nierzadko wykazując się większą wiedzą i wyczuciem od zajmujących się takimi przypadkami na co dzień policjantów. Ojciec Mateusz doczekał się w sumie ponad 25 serii. Nowa może być prawdziwym zaskoczeniem. Na oficjalnym fanpage'u Telewizji Polskiej pojawiły się zdjęcia z planu jednego z nadchodzących odcinków. Widzimy na nich, że bohaterowie serialu mocno się postarzeli, a ojciec Mateusz nie jest już księdzem, a biskupem! Czy to ostatnie odcinki kultowego serialu?

Ojciec Mateusz - nowe odcinki ostatnimi?

Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby Ojciec Mateusz miał zniknąć z anteny. Widzowie mogą jednak liczyć na sporo emocji. Ze zdjęć opublikowanych na facebookowej stronie TVP wynika, że ksiądz Mateusz zostanie biskupem, inspektor Możejko przejdzie na emeryturę, a nowym inspektorem zostanie Nocul. Co ciekawe, policjant Wierzbicki pojawia się na zdjęciach w stroju księdza! Czy to kreacje na potrzeby tylko jednego odcinka? A może kolejny sezon Ojca Mateusza będzie rozgrywał się 20 lat później? Dowiemy się niebawem!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE