To dlatego syn Kaźmierskiej ma na imię Conan! Jego drugie imię zaskakuje jeszcze bardziej

2024-04-24 14:58

Conana Kaźmierskiego poznaliśmy dzięki udziałowi jego mamy Dagmary Kaźmierskiej w programie stacji TTV "Królowe życia". Na ekranie widać było, że z matką łączy go wyjątkowo silna więź. Dlatego nikogo chyba nie zdziwiło, kiedy ostro i stanowczo zareagował na kąśliwe uwagi Iwony Pavlović w "Tańcu z gwiazdami". Dlaczego syn Dagmary Kaźmierskiej nosi tak nietypowe imię?

Conan Kaźmierski zasłynął dzięki programowi "Królowe życia". Chłopak pojawiał się w nim u boku swojej mamy - Dagmary. Wraz z rosnącą popularnością "Królowej życia" coraz większą rozpoznawalność w show-biznesie zyskał także Conan. Wielu od razu zwróciło uwagę na jego rzadkie imię. Okazuje się jednak, że jego drugie imię jest jeszcze bardziej oryginalne!

Tym zajmuje się Conan Kaźmierski. Nie zgadniecie co na co dzień robi syn królowej życia

Wyjątkowa więź matki i syna

Conana i Dagmarę łączy wyjątkowa więź. Dlatego słynna mama nie wyobrażała sobie, aby mogło go zabraknąć w randkowym formacie "Dagmara szuka męża". Conan i przyjaciel rodziny Jacek, którego także znamy z formatu stacji TTV, dokonywali wyboru odpowiednich kandydatów do ręki Damary. Kiedy celebrytka zdecydowała się na udział w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami", Conan wspierał ją na widowni w każdym odcinku i bronił jak lew honoru swojej mamy. Za to, że w targnął na parkiet i w niewybrednych słowach odgryzł się "Czarnej Mambie" Iwonie Pavlović, stacja miała go ukarać miejscem poza pierwszym rzędem. Chłopak wspierał Dagmarę do samego końca jej zmagań. Nieoczekiwanie Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie tuż przed ćwierćfinałowym odcinkiem z powodu kłopotów zdrowotnych.

To dlatego syn Kaźmierskiej ma na imię Conan!

Widzowie od razu zwrócili uwagę na rzadkie imię syna Dagmary. Conan jest owocem związku celebrytki z jej byłym mężem Pawłem. Chłopak urodził się w USA, gdzie wówczas mieszkała rodzina Kaźmierskich. Celebrytka jakiś czas temu zdradziła, skąd wziął się pomysł na tak niecodzienne imię dla syna. Okazuje się, że wymyślił je ojciec chłopaka, gdyż ona była przekonana, że urodzi córkę.

To nie jest wypadek przy pracy mojego męża. Miała być dziewczynka, robione było 10-krtonie USG, i ciągle była dziewczynka. Człowieku, ja byłam załamana, miała być Nefertiti, Mercedes, Kleopatra. Urodził się chłopiec, zupełnie niespodziewanie ja mówię do mojego męża, że nie mam imienia, dawaj imię Ty, miała być dziewczynka, i mąż przyszedł w nocy i mówi: Evander? A ja mówię, co będziemy Evi, Evka wołać? Dawaj jakieś inne. A mój Kaźmierski mówi: Conan! Ja bym nazwała syna Samson, przepiękne imię, albo Tytan - wyznała Dagmara w programie Kuby Wojewódzkiego.

Conan Kaźmierski ma także drugie imię, które jest jeszcze bardziej oryginalne.

No i został Conan Shingo, bo tak ma na drugie - dodała w wywiadzie celebrytka.

Shingo to imię, które jest popularne w Japonii, a jego znaczenie można przetłumaczyć jako „prawdziwa wiedza” lub „prawdziwa mądrość”. Wiedzieliście, że takie drugie imię nosi Conan?