Tilda Swinton

i

Autor: Rex Features/East News

Tilda Swinton kolekcjonuje sztuczne zęby? Gwiazda pochwaliła się bardzo nietypowym hobby

2022-10-19 15:10

Penélope Cruz kolekcjonuje wieszaki, Mike Tyson urządzał konkursy gołębi, a Brad Pitt został rzeźbiarzem. To tylko niektóre gwiazdy, które mogą się pochwalić nietypowym hobby. Do tego zacnego grona dołączyła ostatnio Tilda Swinton, która lubi zbierać sztuczne zęby. Aktorka ma całkiem pokaźną kolekcję!

Tilda Swinton - mistrzyni metamorfoz, laureatka Oscara i nagrody BAFTA oraz jedna z tych aktorek, która miała okazje pracować z najbardziej wybitnymi reżyserami. Grała z Leonardem DiCaprio, Tomem Cruise'm, Nicolasem Cage'em, Keanu Reevsem, a nawet niewiele brakowało, by znalazła się w obsadzie Harrego Pottera. Światowa gwiazda, ze względu na swoją oryginalną i nieoczywistą urodę, jest nazywana muzą dwuznaczności. Na ten tytuł zapracowała sobie nie tylko wyglądem, ale również skomplikowanymi rolami, które często przekraczały ograniczenia jednej płci. W październiku 2022 r. gwiazda pojawiła się na gali Academy Museum, gdzie odebrała nagrodę za całokształt twórczości. Z tej okazji udzieliła wywiadu dla jednej z gazet, w którym zaskoczyła dziennikarkę swoim nietypowym hobby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Netflix stworzył własne "Teletubisie". Będzie koszmar, czy udany reboot?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Tilda Swinton zbiera sztuczne zęby

Laureatka Oscara pochwaliła się, że lubi zabierać do domu przeróżne pamiątki z planów zdjęciowych. Jedną z nich są sztuczne zęby, które są specjalnie przygotowane na potrzeby jej licznych charakteryzacji. Nie zdradziła, ile ma takich eksponatów w swojej kolekcji, chociaż mówi, że przez lata trochę się tego nazbierało. Ponoć sztucznych zębów jest tyle, że ze spokojem można nimi wypełnić duże pomieszczenie. Zażartowała, że kiedyś z chęcią odda je do muzeum i zrobi oddzielną wystawę.

"Jest taki wspaniały technik dentystyczny, Chris Lyons, z którym mam przyjemność pracować od wielu lat. Prowadzi w Londynie cudowną firmę Fangs FX. Mam wiele niesamowitych zestawów zębów, które dla mnie przygotował [...] Mogliby tutaj stworzyć nawet oddzielną salę na te zęby. Mam naprawdę sporą kolekcję. To istna dento-sfera!" - powiedziała aktorka

Tilda Swinton z wielkim wyróżnieniem

W październiku 2022 r. odbyła się ceremonia Academy Museum Gala, w której Tilda Swinton została wyróżniona. Doceniono jej ogromny wkład w branżę filmową i współpracę z najbardziej kreatywnymi twórcami, bez których nie powstałyby tak genialne metamorfozy. Po oficjalnym wręczeniu nagrody za całokształt twórczości, aktorka nie ukrywała radości i zaszczytu jaki ją spotkał. Cieszyła się, że może pracować z tak zdolnymi osobami, które są równie mocno zafascynowane tworzeniem filmów jak ona.

Sonda
Masz jakieś nietypowe hobby?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE