Rose z Titanica

i

Autor: EAST NEWS/Ferrari Press; tiktok.com/@geenahunt TikTokerka wygląda jak Rose z Titanica!

Tiktokerka, która wygląda jak Rose z Titanica. Będziecie w szoku, jak ją zobaczycie

2023-02-14 16:36

Rose z Titanica to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci filmowych kina. Rola w wykonaniu Kate Winslet przeszła do historii. Charakterystyczny jest też wygląd młodej kobiety. Do dziś jej niesamowitą urodą zachwycają się miliony. Popularna TikTokerka postanowiła odtworzyć tę charakteryzację i wyszło jej... niezwykle dobrze!

TikTokerka, która zdobyła popularność wykonując makijaże, postanowiła odtworzyć charakteryzację jednej z najbardziej ikonicznych i pięknych postaci w historii kina. Wszystko zaczęło się od wielu komentarzy, w których internauci zwracali uwagę, że dziewczyna przypomina postać Kate Winslet z filmu Titanic. W końcu makijażystka sama dostrzegła w sobie podobieństwo do Rose i postanowiła udowodnić wszystkim, że gdyby znów nagrywano Titanica, to równie dobrze mogłaby zastąpić popularną aktorkę z Hollywood. Użytkownicy TikToka byli w szoku, jak dobrze wyszła ta charakteryzacja w jej wykonaniu. To trzeba zobaczyć!

„Titanic” powraca na ekrany! Jest zwiastun i data premiery nowej wersji kultowego filmu

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

TikTokerka wygląda jak Rose z Titanica!

Tiktokerka, o której mowa, to Geena Hunt. Dziewczyna profesjonalnie zajmuje się makijażem, a jej talent i zdolności można zobaczyć właśnie na przykładzie charakteryzacji na Rose z Titanica. Genna opublikowała filmik, na którym pokazuje cały proces. Zadbała nie tylko ma makeup, ale również odpowiednią fryzurę i strój. "Jak udało ci się zrobić takie włosy?", "aż mam ciary", "wiedziałam, że kogoś mi przypomina", "o Boże!", "jest do niej podobna nawet bez makijażu" - to tylko niektóre z wielu komentarzy, które możemy przeczytać pod wideo. Nagranie ma już ponad 14 milionów wyświetleń i ponad milion polubień.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE