The Voice Senior 2023 - kiedy oglądać 4. edycję? Dni i godziny emisji

2023-01-14 20:22 Adrian Rybak
The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy
Autor: Jan Bogacz / TVP The Voice Senior 4 - trenerzy i jurorzy

The Voice Senior to jedna z wersji słynnego programu rozrywkowego The Voice of Poland. Już wkrótce na scenie staną seniorzy, którzy będą chcieli udowodnić, ze w ich wieku także można niesamowicie śpiewać. TVP poinformowało już o dacie premiery czwartej edycji show. Kiedy zobaczymy nowe odcinki tego wyjątkowego programu?

The Voice Senior to program, w którym udział biorą osoby w wieku powyżej 60 lat, które pragną spełnić swoje muzyczne marzenia. Każdy sezon show składa się z trzech etapów. Pierwszy to Przesłuchania w ciemno, w których każdy z trenerów musi skompletować swoją 6-osobową drużynę. Następnie odbywają się półfinały – z 24 uczestników do finału przechodzi ósemka wybrana przez trenerów. W odcinku finałowym głosami widzów wyłoniony zostanie zwycięzca edycji. W 2023 roku będziemy mogli obejrzeć nową edycję show. Telewizja Polska podała już, kiedy zobaczymy nowe odcinki show. Sprawdź szczegóły w tym artykule.

Dominik Dudek chce na Eurowizję! Zwycięzca The Voice of Poland jasno o swoich planach

Dominik Dudek wygrał The Voice of Poland 13! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!

The Voice Senior 2023 - premiera, godzina, dni emisji

4. edycja programu The Voice Senior zadebiutuje na antenie stacji TVP2 już na początku 2023 roku. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 7 grudnia o godzinie 20:00. Kolejne epizody będą pokazywane raz w tygodniu, w każdą sobotę o tej samej porze.

Kiedy The Voice Kids 6? Premiera telewizyjnego show szybciej niż rok temu?

The Voice Senior 2023 - jurorzy, prowadzący

Znamy już skład jurorski 4. sezonu The Voice Senior. Na trenerskich fotelach zasiądą Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Piotr Cugowski i Tomasz Szczepanik. Program znów poprowadzi Rafał Brzozowski. Nastąpi jednak zmiana w roli prowadzącej, ponieważ Martę Manowską zastąpi Małgorzata Tomaszewska.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE