The Voice Senior 2, odcinek 1. Kiedy premiera muzycznego show w TVP?

2020-12-15 9:11 AW
The Voice Senior
Autor: materiały prasowe

The Voice Senior to kolejna, po sukcesie The Voice of Poland i The Voice Junior, muzyczna propozycja od Telewizji Polskiej. Zasady programu są bardzo podobne do 'zwykłego' Voice'a, jednak uczestnikami są wyłącznie osoby, które skończyły 60 lat. Pierwszy sezon polskiej edycji The Voice Senior zadebiutował w TVP na początku grudnia 2019 roku, a stacja zapowiedziała, że w kolejnym roku do emisji trafi druga edycja show.

The Voice Senior 2, odcinek 1. Kiedy premiera muzycznego show w TVP? Od kiedy emisja nowych odcinków programu? Programy The Voice of Poland, The Voice Senior i The Voice Kids miały być emitowane tak jak na przełomie 2019 i 2020 roku, jeden po drugim bez dłuższych przerw. Stacja podjęła jednak decyzję o przesunięciu emisji.

The Voice Senior 2, odcinek 1. Kiedy premiera muzycznego show w TVP?

11. edycja The Voice of Poland emitowana jest według założeń od września 2020 roku. Jednak zarówno na The Voice Senior, jak i The Voice Kids widzowie będą musieli trochę poczekać. The Voice Senior 2, który miał być emitowany w grudniu 2020, ukaże się dopiero od 2 stycznia 2021. The Voice Kids 4 z kolei emitowany będzie dopiero wiosną. Obydwa programy zostały już nagrane poza finałami, które będą emitowane na żywo.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE