The Voice Senior 2 - kiedy premiera i castingi do drugiej edycji programu TVP2?

2019-10-16 15:42 aw
Trenerzy i prowadzący The Voice Senior
Autor: Natasza Młudzik / TVP

The Voice of Poland to niekwestionowany hit stacji. The Voice Kids także okazał się strzałem w dziesiątkę i może poszczycić się bardzo dużą oglądalnością. Władze Telewizji Polskiej jednak nie zamierzają na tym poprzestać, a do ramówki wkracza trzecia odsłona programu, The Voice Senior, którego uczestnikami są osoby, które skończyły 60 lat. Pierwszą edycję tego programu widzowie mogą oglądać pod koniec 2019 roku, jednak stacja planuje już kolejne odcinki!

The Voice Senior 2 - kiedy premiera i castingi drugiej edycji muzycznego show? Szybko może się okazać, że The Voice Senior ma szansę pobić popularnością 'zwykłego" Voice'a. Wskazuje na to chociażby popularność programu Sanatorium miłości i fakt, że seniorzy świetnie wypadają przed kamerą. Czy w muzycznym programie starsi uczestnicy wypadną równie dobrze?

The Voice Senior 2 - kiedy premiera?

W pierwszej edycji The Voice Senior na fotelach trenerskich zasiadają Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk. Prowadzącymi zostali natomiast Marta Manowska oraz Tomasz Kammel. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, drugi sezon programu będzie miał swoją premierę rok po pierwszym - zimą, najprawdopodobniej w grudniu, 2020 roku.

The Voice Senior 2 - casting. Kiedy i jak zgłosić się do programu?

Jak na razie Telewizja Polska nie podała dokładnych dat castingów do drugiej edycji. Możemy jednak spodziewać się, że odbędą się one w podobnym terminie, co te do pierwszej edycji, czyli dopiero w maju lub czerwcu 2020 roku.

NAJNOWSZE