The Voice of Poland 11 - kiedy premiera i castingi do nowej edycji muzycznego show?

2019-10-16 12:45 aw
The Voice of Poland
Autor: Materiały Prasowe

Program The Voice of Poland, który jest jednym z największych hitów ramówki Telewizji Polskiej, wraca co rok na antenę stacji już od paru ładnych lat. 2020 nie będzie wyjątkiem - TVP potwierdziła, że w przyszłym roku na antenę zawita 11 już edycja programu. To prawdziwa gratka nie tylko dla widzów The Voice of Poland, ale także dla wokalistów-amatorów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w muzycznym show.

The Voice of Poland 11 - kiedy premiera i castingi do programu? Muzyczne show już niebawem wróci na antenę! Jubileuszowa, 10 edycja The Voice of Poland, przyniosła nam sporo zmian. Najważniejsza dotyczyła przede wszystkim składu trenerskiego, w którym pierwszy raz znaleźli się Kamil Bednarek oraz Margaret. Co czeka nas w kolejnej edycji?

The Voice od Poland 11 - kiedy nowa edycja?

The Voice od Poland zadebiutował na antenie stacji w 2011 roku. Program od tego czasu stał się jednym z popularniejszych tego typu telewizyjnych show, a na fotelach trenerskich zasiadało już aż 17 różnych osób! The Voice of Poland jest cały czas niekwestionowanym hitem, dlatego nie dziwi decyzja, że za rok będziemy oglądać kolejną edycję. Jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl, nowe odcinki programu ukażą się już jesienią 2020 roku.

The Voice od Poland 11 - castingi. Kiedy i jak zgłaszać się do programu?

Telewizja Polska nie podała jeszcze konkretnych dat castingów do programu, jednak z racji tego, że emisja wystartuje za rok, castingi najprawdopodobniej rozpoczną się dopiero wiosną 2020 roku. Castingi do 10 edycji odbywały się w maju.

NAJNOWSZE