The Voice of Poland 31.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

2020-10-31 22:57 AW
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz / TVP

Przed nami kolejny odcinek jedenastej edycji The Voice of Poland, który coraz bardziej przybliża nas do odcinków na żywo i finału, podczas którego wyłonimy kolejnego zwycięzcę programu. Komu uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej i zostać kolejnym zwycięzcą muzycznego show Telewizji Polskiej? I co więcej - który trener będzie mógł razem z nim świętować wygraną?

The Voice of Poland 31.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Tym razem uczestnicy ponownie zmierzą się ze sobą podczas Bitew. Ten etap The Voice of Poland jest niezwykle emocjonujący i trudny także dla trenerów - to w ich rękach leżą losy uczestników i do nich należy decyzja, kto przejdzie dalej.

The Voice of Poland 31.10.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

W tę sobotę czekają na widzów kolejne emocje związane z muzycznym show Telewizji Polskiej. The Voice of Poland 31 października będzie można obejrzeć podobnie jak tydzień temu o godzinie 21:00. W tym tygodniu jednak wyjątkowo nie będzie powtórki następnego dnia w niedzielę ze względu na to, że jest to święto. Będzie można obejrzeć ją dopiero za tydzień w sobotę 7 listopada o godzinie 11:40. Online natomiast The Voice of Poland będzie można zobaczyć za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl po emisji odcinka w telewizji.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE