The Voice of Poland 21.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

2020-11-19 17:09 AW
Trenerzy The Voice of Poland
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Przed nami już ostatnie odcinki jedenastej edycji The Voice of Poland! Jesteśmy już o krok od poznania zwycięzcy tegorocznej edycji muzycznego show Telewizji Polskiej. Komu uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces Alicji Szemplińskiej i który z trenerów będzie miał w tym roku powody do świętowania? Odpowiedzi na to pytanie szukają wszyscy fani The Voice of Poland, a każdy z pewnością mocno trzyma kciuki za swojego faworyta.

The Voice of Poland 21.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka. Co się wydarzy w kolejnym odcinku programu? Ta edycja The Voice of Poland jest szczególna. Twórcy programu musieli wprowadzić spore zmiany ze względu na pandemię. W tym roku widzowie nie zobaczą finałowych odcinków na żywo - zostały one nagrane z wyprzedzeniem, a o tym, kto przechodzi dalej, decydują trenerzy.

The Voice of Poland 21.11.2020. O której w TV? Godzina, online, powtórka

W tym tygodniu ponownie odcinek The Voice of Poland w TVP2 zostanie wyemitowany o godzinie 21:00. Tym razem jednak powtórka nie zostanie wyemitowana w niedzielę dzień później, a dopiero za tydzień, w sobotę 28 listopada, o godzinie 15:15. Odcinek po emisji telewizyjnej będzie można obejrzeć także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Michał Szczygieł do uczestników The Voice of Poland: "Byczki, co ma być to będzie"
NAJNOWSZE