The Voice of Poland 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać program?

2020-09-17 12:27 kg
The Voice of Poland
Autor: Jan Bogacz/Materiały prasowe

W sierpniu ruszyły zdjęcia do 11. edycji The Voice of Poland! Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji The Voice of Poland ocenią dobrze znani widzom trenerzy - Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. W jakie dni emitowane będą nowe odcinki programu?

The Voice of Poland 2020 - dni i godziny emisji. Kiedy oglądać program? Wielki krokami nadchodzi kolejna, jedenasta już edycja programu The Voice of Poland. Jurorzy w składzie: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron wybiorą utalentowanych muzyków, którzy powalczą o zwycięstwo w programie. W dziesiątej edycji triumfowała Alicja Szemplińska. Kto tym razem zgarnie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska?

The Voice of Poland 2020 - jury

W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show. Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w The Voice Senior. Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów. Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę The Voice of Poland? Przekonamy się już niebawem. W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję The Voice of Poland.

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Macieja Musiała także na etapie Bitew.

The Voice of Poland 2020 - dni i godziny emisji

Aktualizacja: Telewizja Polska przesunęła emisję programu na godzinę 21:00. 

Premiera jedenastej edycji The Voice of Poland już 12 września w TVP2, o godzinie 21:15. Kolejne odcinki programu będą emitowane co sobotę, o o tej samej porze w TVP2. 

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE