Tomasz Kammel już nie poprowadzi The Voice Senior! Szokująca zmiana gospodarza

2020-08-03 9:38 MK
Tomasz Kammel Marta Manowska
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Niebawem ruszają nagrania drugiej edycji „The Voice Senior”, programu, który okazał się telewizyjnym hitem. Współgospodarzem nowej odsłony talent-show z udziałem seniorów będzie Rafał Brzozowski. O szczegółach przeczytacie już teraz na EskaCINEMA.pl.

Rafał Brzozowski prowadzącym The Voice Senior? To już oficjalne! - Prowadzenie „The Voice Senior” to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas Przesłuchań w Ciemno chyba nigdy nie zapomnę - mówi Rafał Brzozowski, który wystąpił w pierwszej edycji „The Voice of Poland”. Wokalista na swojego trenera wybrał wówczas Andrzeja Piasecznego i doszedł do półfinału, co otworzyło mu drzwi do muzycznej kariery. 

U boku nowego prowadzącego ponownie zobaczymy ulubienicę milionów Polaków Martę Manowską, której w pierwszej edycji towarzyszył Tomasz Kammel. 

- Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości - tłumaczy nowy prowadzący „The Voice Senior”.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

The Voice Senior - Rafał Brzozowski prowadzącym

Zdjęcia do drugiej edycji „The Voice Senior” ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy poznamy także nowy skład trenerski drugiej edycji „The Voice Senior”. Przypomnijmy, że Urszula Dudziak, którą mogliśmy oglądać w pierwszej odsłonie programu z udziałem seniorów, zasiądzie w trenerskim fotelu 11. edycji „The Voice of Poland”. 

Warto dodać, że Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. Ma na koncie wiele nagród muzycznych a jego albumy pokryły się platyną i złotem. Widzowie pokochali go m.in.: za programy „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”. W 2020 roku Rafał Brzozowski otrzymał TeleKamerę w kategorii „Osobowość Telewizyjna”. 

NAJNOWSZE