Jan Górka wygrywa The Voice of Poland 2023!

i

Autor: AKPA; Screenshot Youtube/ The Voice of Poland Jan Górka wygrywa The Voice of Poland 2023!

Co to był za występ!

The Voice of Poland 14 WYGRYWA... Duże zaskoczenie?! [WYNIKI]

2023-11-25 22:59

Zwycięzca The Voice of Poland 14 ogłoszony. Kolejna edycja muzycznego show za nami, a o wielką wygraną walczyła czwórka utalentowanych zawodników. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Obyło się bez zaskoczeń? W końcu wiemy, że czytelnicy Eski mieli swojego faworyta.

The Voice of Poland 14 – kto wygrał? To, obok zwycięzcy Top Model 12, najważniejsze pytanie tej soboty. Wieczorem 25 listopada odbył się bowiem wielki finał 14. edycji muzycznego show, a o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, pieniężną nagrodę w wysokości 50 000 zł i kontrakt płytowy z jedną z największych wytwórni w kraju walczyli: Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Antoni Zimnal z teamu Marka Piekarczyka, Becky Sangolo od Tomsona i Barona oraz Jan Górka z drużyny Lanberry.

W trakcie finałowego starcia finaliści wykonali zagraniczny oraz polski przebój, a także zaprezentowali swoje single, które po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w półfinałach. Nie obyło się też bez gościnnych występów – na scenie pojawili się m.in. zwycięzca The Voice of Poland 13, Dominik Dudek, Justyna Steczkowska ze swoim nowym utworem, a także międzynarodowy gwiazdor Rea Garvey – były lider zespołu Reamonn, który wykonał zarówno słynny hit grupy, “Supergirl”, jak i swój najnowszy kawałek.

CZYTAJ TAKŻE: Eurowizja Junior 2023 - jest fragment występu Mai Krzyżewskiej! Mamy szanse na wygraną?

Jan Górka wygrywa The Voice of Poland 2023!

Choć konkurencja była ogromna, a walka zażarta, zwycięzca mógł być tylko jeden. I tak oto decyzją widzów, którzy głosowali na swoich ulubieńców, The Voice of Poland 14 wygrał Jan Górka! Dla wielu może być to zaskoczeniem, gdyż faworytem był Antoni Zimnal z teamu Marka Piekarczyka i to wygrał w sondzie organizowanej przez Eskę (zajął ostatecznie 2. miejsce w finale).

Jan Górka – The Voice of Poland 14

Jan Górka to człowiek wielu talentów. Reprezentant drużyny Lanberry nie tylko bowiem śpiewa, ale także studiuje inżynierię, a w wolnych chwilach buduje nietypowe urządzenia takie jak paralizatory, czujniki czy roboty. No oczywiście tworzy muzykę, która jest jego wielką pasją. Czy wygrana w The Voice of Poland 14 zrobi z niego wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej? Czas pokaże, a my trzymamy kciuki!

Quiz o "The Voice of Poland". Żeby zdobyć komplet punktów, musisz być wiernym widzem!

Pytanie 1 z 12
Pytanie na rozgrzewkę. Kto wygrał pierwszą edycję Voice'a?
The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!