The Voice Kids 3 Sing Off - kiedy i o której oglądać?

2020-01-27 10:23 kw
The Voice Kids
Autor: screen Facebook/The Voice Kids TVP

The Voice Kids zadebiutowało na ekranach naszych telewizorów na początku 2018 roku i od razu zyskało ogromną sympatię widzów. Show umożliwia młodym, zdolnym wokalistom zaprezentowanie swoich umiejętności przed szeroką publicznością i otwiera drzwi do wielkiej kariery. Trwa właśnie trzeci sezon programu, który udowadnia, że w Polsce nie brakuje zdolnych dzieci i nastolatków. Przed nami kolejny etap - Sing Off. Kiedy i o której oglądać?

The Voice Kids Sing Off - kiedy i o której oglądać? The Voice Kids to zdecydowanie jeden z ulubionych programów w polskiej telewizji. Biorą w nim udział młodzi, utalentowani wokaliści, którzy pragną na poważnie rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Trwa właśnie trzecia edycja The Voice Kids, podczas której Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo wybierają najlepszych z najlepszych, których zobaczymy w finale programu.

The Voice Kids Sing Off - kiedy i o której oglądać?

Już 1 lutego 2020 roku wystartują bitwy, które będziemy mieli okazję zobaczyć również 8 oraz 15 lutego. W każdym odcinku zobaczymy muzyczne zmagania uczestników innej drużyny. Podczas bitew wyłonionych zostanie sześciu uczestników z każdej drużyny, których zobaczymy w etapie Sing Off. Etap Sing Off odbywa się zaraz po bitwach. Bitwy będą emitowane od godziny 20:00, natomiast od 21:35 będziemy mogli oglądać Sing Off.

NAJNOWSZE