The Voice Kids 5 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2021-04-17 19:42 Ewelina Kulasza
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych dla dzieci, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Za nami czwarta edycja programu, a w głowach widzów rodzi się pytanie czy Telewizja Polska zorganizuje kolejną, piątą edycję. Jak się zgłosić do show? Jak wygląda casting do The Voice Kids?

The Voice Kids 5 - casting. Jak się zgłosić do programu? To zastanawia wiele osób.Na ten moment z niecierpliwością czeka każdy, kto uwielbia oglądać muzyczne show The Voice Kids. Powoli dobiega końca czwarta edycja programu, a widzowie już zastanawiają się czy będzie kolejna - piąta. Jeśli tak, byłaby to najwspanialsza wiadomość dla wszystkich widzów kochających format The Voice Kids, ale także szansa dla młodych wokalistów na wielką karierę w branży. Jak dotąd zwycięzcami The Voice Kids zostały Roksana Węgiel, Ania Dąbrowska, Marcin Maciejczak i Sara Egwu-James.

Na co trenerzy The Voice Kids wydali pierwsze zaoszczędzone w młodości pieniądze?

The Voice Kids 5 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Na ten moment Telewizja Polska nie podała na razie konkretnej informacji, czy piąta edycja The Voice Kids będzie miała miejsce, jednak jeśli chodzi o castingi online, wyglądały one następująco. Wystarczyło wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział, a następnie wysłać zgłoszenie. Jest to oczywiście krótka ankieta dostępną na stronie, a także należy załączyć materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną. Śledźcie stronę The Voice na bieżąco!

Zobacz: The Voice Kids 5 - kiedy kolejna edycja programu?

NAJNOWSZE