The Voice Kids 4 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2019-10-17 14:52 aw
The Voice Kids
Autor: WBF The Voice Kids

The Voice of Poland to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych programów muzycznych, który co roku przed ekranami telewizorów zbiera ogromną widownię. Podobną - jeśli nie jeszcze większą - rzeszę fanów ma dziecięca wersja muzycznego show - The Voice Kids. W styczniu 2020 roku rusza trzecia już edycja programu, jednak Telewizja Polska nie zamierza na tym poprzestać!

The Voice Kids 4 - casting. Jak się zgłosić do programu? Kolejna edycja The Voice Kids to gratka nie tylko dla widzów programu, ale także dla młodych wokalistów, którzy chcą spróbować swoich sił na wielkiej scenie. Jak dotąd zwycięzcami The Voice Kids zostały Roksana Węgiel oraz Ania Dąbrowska. Kto będzie kolejnym laureatem programu?

The Voice Kids 4 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, 4 sezon programu The Voice Kids ma trafić na antenę TVP na początku 2021 roku (prawdopodobnie w styczniu, tak jak wszystkie dotychczasowe edycje programu). Telewizja Polska nie podała jeszcze, kiedy ruszą castingi, jednak będziemy musieli na nie pewnie trochę poczekać.

Do tej pory castingi do The Voice Kids odbywały się późną wiosną/wczesnym latem. Tym razem pewnie będzie podobnie, a castingi do The Voice Kids 4 rozpoczną się raczej nie wcześniej niż w czerwcu 2020. Dokładną datę uzupełnimy, jak tylko zostanie podana przez TVP.

NAJNOWSZE