programy

The Voice Kids 2024 - trenerzy. Kto jest w jury nowej edycji?

2024-02-24 11:17

Wielkimi krokami zbliża się premiera siódmej już odsłony The Voice Kids. Po raz kolejny na scenie muzycznego show swój talent zaprezentują niezwykle utalentowani, młodzi wokaliści, którzy marzą o tym, by zaistnieć na polskim rynku muzycznym. W każdej odsłonie show uczestnicy trafiają pod skrzydła znanych trenerów i pod ich okiem rozwijają swoje umiejętności. Kto zasiądzie w jury najnowszej edycji The Voice Kids?

Pierwszy odcinek The Voice Kids miał premierę w 2018 roku. Do tej pory Telewizja Polska wyemitowała aż sześć odsłon programu, a w każdej z nich nie brakowało muzycznie uzdolnionych dzieci, gotowych na podbijanie świata muzyki. To właśnie dzięki The Voice Kids zaistnieli: Roksana Węgiel, Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Sara James, Ania Dąbrowska, Kuba Szmajkowski czy też Zuza Jabłońska. Dziś mają oni oddane grono fanów, którzy z niecierpliwością czekają na muzyczne nowości. Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje siódma edycja The Voice Kids. Kto tym razem będzie oceniać występy uczestników?

Marcin Maciejczak skończył 18 lat. Doprowadził do łez Chylińską i wygrał "The Voice Kids". Teraz chce na Eurowizję!

The Voice Kids 7 - trenerzy

Pierwszy odcinek siódmej edycji The Voice Kids zadebiutuje na antenie TVP2 już 24 lutego 2024 roku, o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będzie można oglądać co sobotę, o tej samej porze. W roli prowadzących show zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela, natomiast na fotelach trenerskich zasiądą: Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska, która zajmie miejsce Dawida Kwiatkowskiego. Przypomnijmy, że Kwiatkowski zrezygnował z dalszego udziału w programie, ponieważ chce skupić się przede wszystkim na swoich muzycznych planach. Jak Natasza Urbańska sprawdzi się w roli trenerki w The Voice Kids? O tym przekonamy się już pod koniec lutego 2024 roku!

Tomson, jakiego nie znałeś. Tego mogłeś nie wiedzieć o jurorze "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Taki jest prywatnie Tomasz Lach