“The Office Australia”: powstaje żeński spin-off kultowego serialu. Co już wiemy i kiedy premiera?

i

Autor: NBC “The Office Australia”: powstaje żeński spin-off kultowego serialu. Co już wiemy i kiedy premiera?

Popularne seriale

“The Office” doczeka się żeńskiego spin-offu. Co już wiemy o serialu?

2023-06-01 13:26

“The Office” to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych seriali komediowych, jakie widziała telewizja. Format zapoczątkowany przez brytyjskiego komika Ricky’ego Gervaisa doczekał się już 12 przeróbek, w tym całkiem udanej polskiej, i tej najbardziej kultowej – amerykańskiej. Teraz za “Biuro” wzięli się z kolei Australijczycy, ale ich wersja znacząco odbiegać będzie od poprzedników.

“The Office Australia” będzie pierwszy remakiem “Biura”, w którym rolę szefa pełnić będzie kobieta. Spin-off “The Office UK” okrzyknięty został “żeńskim” odpowiednikiem serialu, a sam “ojciec założyciel” Ricky Gervais wypowiedział się o produkcji z nieskrywanym entuzjazmem.

Jestem podekscytowany tym, że Australia robi remake mojego małego serialiku z przełomu wieków. Polityka biurowa nieco się zmieniła w ciągu tych 20 lat, więc nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak poradzą sobie z współczesnym odpowiednikiem Davida Brenta – przyznał w jednym z wywiadów.

“The Office” z australijską, “żeńską” wersją. Znamy przybliżoną datę premiery

W roli głównej wystąpi australijska aktorka i komiczka Felicity Ward, która zagra nieporadną życiową Hannah Howard – fatalną szefową, która stoi na czele jednego z oddziałów firmy Flinley Craddick produkującej opakowania. Gdy kończy się pandemia COVID-19, bohaterka otrzymuje informację, że jej dział ma zostać zamknięty, a pracownicy oddelegowani do pracy zdalnej. Chcąca za wszelką cenę utrzymać swoją “biurową rodzinę” w jednym miejscu, Hannah zaczyna składać szereg obietnic, których nie jest w stanie dotrzymać, i pakować się w coraz to bardziej kuriozalne kłopoty.

W obsadzie znaleźli się również Edith Poor (“Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”), Shari Sebbens (“Thor: Miłość i grom”) i Jonny Brugh (“Co robimy w ukryciu”). Premiera “The Office Australia” przewidziana została na 2024 roku. Serial pojawi się w ofercie platformy Amazon Prime Video.

“The Office PL” – sezon 3 zmierza na ekrany. Kiedy premiera nowych odcinków?

Przy okazji przypominamy, że przed nami trzecia odsłona polskiej wersji “The Office”. Ekipa Kropliczanki weszła niedawno na plan, a nowe odcinki ujrzymy już jesienią tego roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a do obsady dołączyli tym razem Mateusz Król i Małgorzata Gorol.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1