The Mandalorian odc. 5 - kiedy w Polsce premiera nowego odcinka serialu ze świata Gwiezdnych Wojen?

2019-12-02 16:38
The Mandalorian
Autor: Disney/Ferrari Press/East News

The Mandalorian, pierwszy w historii serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen, miał swoją premierę wraz ze startem platformy Disney+. Nowa produkcja miała przyciągnąć widzów przed ekrany i nakłonić ich do wypróbowania nowej platformy streamingowej. Plan ten z pewnością się udał, bo The Mandalorian jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych i najszerzej komentowanych seriali 2019 roku.

The Mandalorian odc. 5 - kiedy w Polsce premiera kolejnego odcinka serialu? Pierwszy odcinek ukazał się 12 listopada, a drugi zaledwie trzy dni później. Nowe epizody The Mandalorian ukazują się co tydzień w piątki na Disney+. Kiedy zatem premierę będzie miał 5 odcinek pierwszego sezonu The Mandalorian?

The Mandalorian odc. 5 - kiedy premiera s01e05?

Piąty odcinek serialu na Disney+ będzie dostępny w piątek 6 grudnia. Pierwszy sezon The Mandalorian ukaże się do końca roku - ma składać się łącznie z 8 odcinków. Serial póki co nie jest dostępny w Polsce - jak na razie można oglądać go tylko na platformie Disney+, która nie została jeszcze uruchomiona w naszym kraju.

The Mandalorian - kiedy w Polsce?

12 listopada 2019 platforma Disney+ wystartowała tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Holandii. Plany na 2020 rok przewidują start platformy w kolejnych krajach europejskich, jednak na liście na razie nie ma Polski. Niewykluczone jednak, że Disney+ pojawi się w naszym kraju szybciej, niż sądzimy. Na YouTubie jest już dostępny zwiastun The Mandalorian z polskim dubbingiem!

NAJNOWSZE