The Mandalorian - ile odcinków liczy serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

2019-11-28 15:53
The Mandalorian
Autor: Rex Features/East News

Pierwszy w historii serial ze świata Gwiezdnych Wojen okazał się nieprawdopodobnym hitem. Był jednym z najbardziej wyczekiwanych, a teraz jest jednym z najchętniej oglądanych seriali 2019 roku. Emisja The Mandalorian rozpoczęła się wraz z uruchomieniem platformy Disney Plus w pierwszych krajach, co miało miejsce 12 listopada 2019 roku. Jeszcze zanim serial trafił na platformę, jego reżyser, Jon Favreau, zapowiedział, że doczekamy się drugiego sezonu.

The Mandalorian - ile odcinków liczy serial z uniwersum Gwiezdnych Wojen? Kiedy premiera ostatniego? Drugi odcinek pierwszego sezonu ukazał się zaledwie trzy dni po pierwszym, 15 listopada. Od tego czasu kolejne odcinki serialu ukazują się co tydzień w piątki. Z ilu łącznie będzie składał się pierwszy sezon The Mandalorian?

The Mandalorian - ile odcinków liczy serial?

Pierwszy sezon The Mandalorian ma składać się łącznie z 8 odcinków. Wszystkie zostaną wyemitowane na Disney Plus jeszcze w tym roku. O ile nic się nie zmieni i wszystkie odcinki będą miały swoje premiery co tydzień w piątek, ostatni ukaże się 27 grudnia. Jak na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy ma mieć swoją premierę drugi sezon.

The Mandalorian - gdzie oglądać?

Niestety, jak na razie serial dostępny jest wyłącznie na platformie Disney Plus, która jeszcze nie ruszyła w naszym kraju. Od marca 2020 roku Disney Plus rozszerzy swoją działalność o kilka krajów europejskich, ale na tej liście póki co nie ma Polski. Możliwe, że u nas platforma będzie dostępna dopiero w 2021 roku.

NAJNOWSZE