The Hitman’s Wife’s Bodyguard - data premiery, fabuła, obsada i zwiastun kontynuacji hitu

2021-04-14 10:06 kg
The Hitman’s Wife’s Bodyguard
Autor: materiał prasowy

The Hitman’s Wife’s Bodyguard to kontynuacja hitu z 2017 roku, który zdobył serca widzów na całym globie. W poprzedniej części najlepszy ochroniarz na świecie - w roli Ryan Reynolds - miał za zadanie przetransportować płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), mającego zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Karnym przeciwko zbrodniarzowi wojennemu odpowiedzialnemu za śmierć tysięcy ludzi. Co wydarzy się w sequelu hitu?

The Hitman’s Wife’s Bodyguard - data premiery, fabuła, obsada i zwiastun kontynuacji hitu. W sequelu tej emocjonującej i trzymającej w napięciu produkcji ponownie spotkamy się z poznanymi już wcześniej bohaterami. Tym razem płatny zabójca zatrudni ochroniarza dla swojej małżonki (Salma Hayek), międzynarodowej oszustki, wyruszającej w podróż do Włoch.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

The Hitman’s Wife’s Bodyguard - obsada

Na ekranie prócz Reynoldsa, Jacksona i Hayek zobaczymy także Antonio Banderasa w roli czarnego charakteru oraz Morgana Freemana, Franka Grillo i Toma Hoppera. Za kamerą „The Hitman’s Wife’s Bodyguard” ponownie stanął mistrz kina akcji Patrick Hughes.

The Hitman’s Wife’s Bodyguard - data premiery

Amerykańską datę premiery filmu wyznaczono na 16 czerwca. O polskiej dacie poinformujemy Was wkrótce.

The Hitman’s Wife’s Bodyguard - zwiastun

NAJNOWSZE