Rysa - sezon 2 serialu powstanie? Kiedy nowe odcinki?

2021-04-13 16:30 AR
Rysa
Autor: Materiały Prasowe

Rysa to polski serial, który w ostatnim czasie cieszy się sporym zainteresowaniem. Dotychczas powstał pierwszy sezon, który można obejrzeć w serwisie VOD Ipla TV. Wkrótce odbędzie się także premiera w telewizji. Fani produkcji zastanawiają się, czy powstanie drugi sezon serialu. Jedna rzecz na to wskazuje.

Rysa - sezon 2 jest bardzo wyczekiwany przez wszystkich, którym spodobał się pierwszy sezon tego polskiego serialu. Dotychczas opublikowano jedynie 8 odcinków i wiele osób liczy na więcej. Niestety, na razie produkcja nie poinformowała o powstawaniu drugiego sezonu. Jednak jest pewna rzecz, która wskazuje, że kontynuacja zostanie nakręcona. W ostatnim odcinku pierwszego sezonu nie zamknięto najważniejszego wątku. W związku z tym najprawdopodobniej powstanie druga część, w której pojawią się odpowiedzi na wszystkie pytania. Zanim to się jednak stanie można obejrzeć jeszcze raz dotychczasowe odcinki. Serial Rysa będzie miał swoją premierę w telewizji. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany we wtorek 13.04.2021 o godzinie 22:00 na antenie kanału AXN.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Rysa - fabuła serialu

Serial opowiada o losach Moniki Brzozowskiej - policjantki pracującej w warszawskim wydziale zabójstw. Jej celem jest wygranie z dręczącymi ją lękami. Od lat zmaga się z zanikami pamięci. Podczas pewnego dochodzenia w sprawie morderstwa na trafia na poszlaki, które wskazują na nią samą. Tak zaczynają dopadać ją demony z przeszłości. Czy faktycznie dokonała zabójstwa? A może ktoś zastawił na nią pułapkę?

Rysa - obsada. Kto występuje?

Julia Kijowska - Monika Brzozowska

Maciej Zakościelny - Piotr Wasilewski

Zuzanna Zielińska - Agata Wójcik

Dawid Ogrodnik - Czesław Warecki

Maria Pakulnis - Moniki

Janusz Chabior - Zenon Zimecki

Kinga Preis - Grażyna Walińska

Zbigniew Zamachowski - Stasiak

NAJNOWSZE